Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar yaşım 26, fps oyunlarını uzun zamandan beri oynarım. Survival olarak DayZ, H1z1 ve pubgnin atası Arma 3 ü bolca oynadım. Pubg 60 saat oynadım bu sürenin az olması squadımın olmayışı. K/D 1.87 Rating 1900. Squad arıyorum. Discord kullanalıyorum sizin discordunuz yoksa benim link atabilirim. Son olarak yaş takıntım yok ama takım arkadaşlarımın en az benim kadar iyi olmasını isterim.  ^_^

http://steamcommunity.com/id/emirhanvarli/

Sistem : i7 6700k , gtx 970, . . .

Edited by Draugluin

Arkadaşlar merhaba. Oyunu tek başıma oynadığım için oyun arkadaşı arıyorum. Daha önce 600 saat H1Z1 geçmişim var. CS:GO 1000 saatten fazla var. Bu oyunda da defalarca birinci oldum ve profilimde ekran görüntüsü olarak paylaştım. Steam: BurakAGMA
İyi oyuncular ekleyebilir 

Merhabalar, 

Duo için takım arkadaşı arıyorum. Kendi real dostlarımlada oynuyorum fakat seviye olarak düşük gördüğümden dolayı onlarla eğlencesine oynuyabiliyorum . Onları kollamaktan kendi oyunumu oynuyamıyorum diyebilirim. O yüzden kendine güvenen ortalam her oyun 5-10 adam vurabilicek , sürekli birinciliğe oynuyabilicegim bir takım arkadası arıyorum.
Irtb:http://steamcommunity.com/profiles/76561198074955469/ Saygılarımla İyi Eğlenceler.
Bu arada Yaşım 26 Ts,Discord,Skype mevcut.

Edited by Stormwinder

40 yasindayim  musait olunca giriyorum,  duo-squad eklemek isteyenler olursa 

steam hesap : nart97

Selamlar herkese,
İsmim Çağatay yaş 28 orta karar bir oyuncuyum.Birlikte oynamak isteyen arkadaşlar ekleyebilirler yaş ve oyun becerisi çok önemli değil
belirli bir saygı çerçevesinde olunması yeterli sonuç olarak amaç eğlenmek ;) Herkese iyi oyunlar 
B|

STEAM : Pro_MowerTR 

Benimle PUBG oyniyacak arkadaslar ariyom Steam adim Cakal81 bi kac arkadaslari ekledim bu sayfadan her tür savasa hazirim

merhaba, 2 arkadaş oynuyoruz 35+ yaş orta seviyedeyiz, mesaj yazan bazı arkadaşları ekledim, squad oynamak isteyen olursa ekleyebilirsiniz

steam hesabı: cagatay35

(profil fotosu amiga 500 resmi olan)

herkese iyi oyunlar

Yaş sorun edenler hariç başlık altındaki arkadaşları ekledim. steam ıd: yoldas231 eğlence amaçlı oynuyorum  eklerseniz sevinirim. yaş: 19

17 Yaşındayım aslında iyi oynuyorum gibi gibi ama birşey söylemek istemiyorum fazla patates aimimde olabiliyor bazen. İsmim Esra duo arıyorum kız olursa sevinirim hatta mümkünse kız olsun ._. 

steamcommunity.com/id/fuyukaineko

On 4/14/2017 at 3:32 AM, KazanDibi said:

Squad'a dördüncü arıyoruz. Özellikle oyun içi dışı iletişim (Skype, Ts3) programları kullanabilecek kişileri. Tercihen ilk 10.000 de ve hanımefendi, her türlü kar98 x4 x8 desteği yapılır.

selam ekibinize katilmak isterim. steam adresim maximus_332