Jump to content

Recommended Posts

3 gündür oynuorum , aimim orta sayılır (yani bazen çok alakasız yerlerden hs atiorum bazen 100m önümdeki adamı 4x ile vuramiorum) , ts skype rc kullaniorum ,takımla uyumlu oynarım , benimle duo squad girmek isteyen olursa özel mesajdan steam linkini veya rc ts skype adresini atabilir , iyi oyunlar :)

• Thanks 1

Öncelikle bir bayan olduğumu belirtmek istiyorum. Sonradan şoka uğramayın. İlgilenen steamden ekleyebilir. ( Aynı ismi kullanıyorum.)

DUO olarak oynamak için oyuncu arkadaşı arıyorum , skype adresim batuhydra , ismim batu yaş 24 teşekkürler.

DUO İçin Eklemek isteyen varsa eklesin steamden (cinayetali) Sinsi Operasyonlara girelim :) Arkadan Kurşun Yememek Dileği ile.. İyi oyunlar

Squad'a dördüncü arıyoruz. Özellikle oyun içi dışı iletişim (Skype, Ts3) programları kullanabilecek kişileri. Tercihen ilk 10.000 de ve hanımefendi, her türlü kar98 x4 x8 desteği yapılır.

17 hours ago, wintersunset said:

selamlar. 35 yaşında akşamöları iş sonrası keyif için oynayan evli .oluk çocuk sahibi adamım :)) öyle aim falan pek yok :9 kazanmak tabi ki istrerim ama öncelikle saygılı ve eğlenceli vakit için takım arkadaşı bulmak isterim. iyi oyunlar iyi eğlenceler herkese

bende coluk cocuk sahibi olarak ekledim seni :D haha atarız bos zamanlarda

Merhabalar,

Orta halli bir pubg oyuncuyum :) yaş 23. duo veya squad oynamak isteyenler steam üzerinden ekleyebilir :)

Steam ID: Alperaydn1

Oyun içi ID: AewoN

Merhaba ismim Kaan,19 yaşındayım,35 saat oyun sürem var,ortalama bir oyuncuyum çok iyi değilim,steam ID:Perihelion tercihen discord kullanıyorum,steamden ekleyin oynayalım :D

Merhaba arkadaşlar yaşlarımız 20-25 arası orta seviye oynuyoruz devamlı oynayan muhabbeti iyi olan 19-20 yaş üzeri arkadaşlar gelmek isterlerse gelebilirler o an kim müsait olursa duo veya squad şeklinde takımlar oluşturup girip oynayabiliriz team speak adresimiz s4.ts3.cloud:33639