Jump to content
Powerst

How can ı do? 740m geforce play %100 screen scale

Recommended Posts

740m geforce ile hangi ayarları ve kodları yapmalıyım en iyi fps alabilmek için.Laptop kullanıyorum, özelliklerim üstte yazıyor.Bide yeni güncelleme ne zaman gelecek nasıl öğrenirim.

Just now, Powerst said:

740m geforce ile hangi ayarları ve kodları yapmalıyım en iyi fps alabilmek için.Laptop kullanıyorum, özelliklerim üstte yazıyor.Bide yeni güncelleme ne zaman gelecek nasıl öğrenirim.

Kanka yeni güncellemeler geleceği zaman temel olarak forumdan, burdan takip edebilirsin.

Şimdi öncelikle kaç FPS aldığına bağlı. 740m oyun için gayet yeterli bir ekran kartı diye düşünüyorum. Bunu en kolay siz ayarlayabilirsiniz. Screen Scale'i 100'e çektikten sonra tüm ayarları very low'a indirin. Aldığınız FPS'ye bağlı, ayarlarınızı da yükseltin.

Bütün ayarlar en düşükte ve ekran ölçeği 100 de iken 20-25 fps alıyorum.Ekran ölçeği 70 ve bütün ayarlar düşükte oynadığımda 30-38 fps alıyorum ancak çalıdan ateş edenleri göremiyorum(ölene kadar).Büyük bir sorun oluşturuyor genel olarak. :D acaba kodlar ile yapılabilecek bir şeyler var mı?

acaba gölgeleri tamamen kapatma ve çalı hareketlerini - böceklerin uççuşmasını kapatabilir miyim

O halde ekran kartınızın oluru o kadardır. Araştırdım biraz ve üzgünüm ama çok da yeterli bir ekran kartı değilmiş. Özellikle dizüstü olması da performansı düşürür.