Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_myshona__

Regulamin Forum

Recommended Posts

Oficjalne Zasady Forum

Poniższe zasady nie są ostateczne, a moderatorzy mogą i będą podejmować decyzje według własnego przekonania, szczególnie jeśli spotkają się z niepokojącym zachowaniem na forum. Wszystkie decyzje podejmowane przez moderatorów są ostateczne. Wszystkie próby obejścia zasad będą skutkowały karą ze strony aministartorów.  

Jeśli chcesz złożyć skargę, podaj konstruktywne sugestie, w jaki sposób dany problem powinien zostać rozwiązany. Nie atakuj programistów, zespołu lub innych członków tego forum. To forum przeznaczone jest dla aktywnych graczy PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, którzy są zainteresowani wspieraniem i ulepszaniem gry oraz jej społeczności.

 

 

Obchodzenie Zasad
Jakakolwiek próba obchodzienia zasad tego forum jest zakazana.  


Wulgarne treści
Nie tolerujemy publicznego ubliżania użytkownikom i graczom tego forum. Mowa tu o wszelkich komentarzach zawierających treści obraźliwe np.na tle etnicznym, rasistowskim, płci, orientacji seksualnej lub inne, uznane przez moderatora za niewłaściwe. Używanie wszelkich wulgaryzmów również jest zakazane.

 

Niestosowna Zawartość

Unikaj publikowania treści, która nie jest zgodna z tematami na forum. Mowa również o wszelkiego rodzaju dyskusjach, filmach, obrazach zawierających nagość, używki, wiadomości polityczne lub religijne.

 

Nielegalna Działalność

Zakazuje się poparcia i dyskusji na tematy związane z prowadzeniem nielegalnej działalności.

 

Reklama i Promocja

Prosimy unikać reklamowania gier lub przedsięwzieć komercyjnych, które nie są własnością firmy Bluehole. Prosimy o nie publikowanie filmów wideo ani witryn sprzedających, rozpowszechniających lub promujących kody, haki lub inne programy i rozwiązania osób trzecich, które w jakiś sposób mogą szkodzić graczom.

 

Nękanie i Groźby

Zabrania się prześladowania i gróźb pod adresem innych użytkowników.

 

Osobiste ataki/Prywatne informacje

Zakazuje się atakowania innych użytkowników, jak i ujawniania informacji (adres, nazwisko itp.) o swoim i życiu oraz innych użytkowników forum.

 

Omawianie banów 

Nie rozpoczynaj wątków i nie prowadź dyskusji na temat swoich lub banów innych osób. To dotyczy, gry, forum oraz innych platform. Jeśli otrzymasz bana, możesz się odwołać w Ban Appeals.  

 

Kłamstwa

Nie tolerujemy publicznego lub nieoficjalnego podawania się za moderatora lub pracownika firmy Bluehole (tylko administratorzy tego forum mogą używać "PUBG" w swojej nazwie użytkownika). Zabrania się również podszywania pod innego gracza lub uźytkownika forum.

 

Spam
Za spam uważamy tematy i posty bez rzeczywistej zawartości, powtarzanie postów i tematów, publikowanie na nieaktywnych wątkach, pytania o klucze lub dostęp do gry.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...