Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Sly

BENİ OKU: Yardım İsteği & Hata Raporu Şablonu

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Bize en iyi şekilde yardımcı olabilmek için Yardım & Hata raporlarınızda aşağıdaki şablonu kullanmanız gerekmektedir. Bu şablon sizlere yardımcı olmamız adına önemlidir ve sürecin daha hızlı ilerlemesini sağlar.

Yeni bir rapor oluşturmadan önce lütfen forumlardaki SEARCH / ARAMA fonksiyonunu kullanarak, benzer raporları derleyin ve benzer hatayı yaşayan oyuncuların çözüm önerilerini inceleyin. 

Lütfen minimum sistem gereksinimlerini karşılayan bir sisteminiz olduğunu kontrol edin:

• Eğer sisteminiz bu özellikleri karşılamıyorsa, maalesef size yardımcı olamayız çünkü bilgisayarınız oyunu kaldırabilecek kadar güçlü durumda değildir.
  • Mac ve Linux'de sanal Windows çalıştıryorsanız, bu konuda yardımcı olamayız.
  • min requirements.png 

ŞABLON

Görülen Tarih

Hatanın görüldüğü tarih ve tarih aralığı

PUBG Platformu

PC PUBG, PUBG LITE, PS4, Xbox'dan birisini seçin.
Sunucu Türü

Test sunucusu mu, ana sunucu mu?

Sistem Özellikleriniz (Bu bilgilere ulaşabilmek için Windows ve R tuşuna basarak, iletişim kutusuna "dxdiag" giriniz.)

İşletim Sistemi:
Grafik Kartı:
İşlemci:
Ram:

Hatanın Açıklaması
Detaylı bir şekilde yaşadığınız hatayı açıklayın
Hata mesajı / Error Kodu 

Bir hata mesajı ile karşılaşıyor musunuz?
Hatayı çözmek için yapılan adımlar
Bu hatayı gidermek için bir yöntem denediniz mi? Detaylı bir şekilde hatayı çözmek için uyguladığınız adımları açıklayın

****Not: Eğer sisteminizde hız aşırtma kullanıyorsanız, lütfen kapatın. Çok kolay çözülebilecek sorunlar bazen bu yüzden meydana gelmektedir.****

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...