Jump to content
kugipomob

iyi güzelde TR Sunucuları Niye Yok?

Recommended Posts

Türkiyede PUBG Lite çıktı iyi güzelde. TR SUNUCULARI neden halen yok!

Rekabetçi bir oyunu Avrupalısı ortalama 30ms ping ile oynarken. Bu oyuna bu kadar emek harcamış Türk oyuncular için becerip TR lokasyonlu sunucu açamıyor musunuz?

Ortadoğu ve Doğu Avrupa da milyonlarca PUBG oyuncusu var. Böyle gerçek bir rekabet ortamı sağlanmış olur ve oyuncular emeklerinin karşılığını alırlar.

Hadi Türkiye ve yakın çevresini geç sadece Türkiye 80milyon nüfusa sahip ve büyük çoğunluğu genç.

Bu düpedüz Türk oyunculara yapılan bir saygısızlıktır. Bu kadar saat şu oyunu oyna 11ms pingi olan çaylak alman senin 2bin saatlik deneyimini çöp etsin...

İyi Geceler İyi Günler Diliyorum, İlk Önce Sorununu "PUBG LİTE Yardım & Hata Raporları" Açman Gerekmekte Böylece Daha İyi Çözüme Ulaşabilirsin. Kolay Gelsin :)

Her yeni online oyunlarda bu tür eksiklikler hatalar olabilir.Gördüğün kadarıyla destek ekibi başarılı.O yüzden sıkıntı etmene gerek yok.

az önce oyuna girdim, 2dk bekledim oyun bulmadı hemde hızlı modda.

en yoğun saatlerde bile sürekli aynı oyuncular oluyor muhtemelen 200-300 kişi aktif oynayan var oyunu :)

konu sahibine de katılıyorum TR sunucuları olmaması ciddiyetsiz. zaten raporlarla ilgilenmiyorlar destek ekiplerinin ne yaptığı belli değil ancak forum konularını silerler.

sesler ayrı bir facia 5. sınıf oyunlar gibi. ses yönü berbat ötesi, düşman nerede hangi katta, araç nereden geliyor insanı yanıltmaktan başka bir işe yaramıyor.

oyunu betadayken öldürdüler...

Merhaba @kugipomob Oyun beta aşamasında olduğundan ve diğer sebeplerden ötürü şuan Türkiye sunucusu yok fakat yetkililer Türkiye sunucusu için gelecek talepleri dikkate alacaklarını dile getirmişlerdi. Sunucuları yeniden konumlandıracakları şuradaki TIKLA makale de yazıyor. İlgili makaleyi okuduğunda umarım biraz neşen yerine gelir.