Jump to content
temaskenan

İşaret Fişeği’nin PC Pubg Tüm Haritalarından Kaldırılması Gerekliliği

Recommended Posts

İşaret Fişeği güncellemesi PC Pubg "professional" kısmana zarar veriyor bence. Oyunun bir kaç gün sonra cılkı çıkacak çünkü İşaret Fişeği neredeyse her yerden çıkıyor. İşaret Fişeği'nin haritalarda doğması çok çok azaltılmalı veya gerekirse tüm FPP haritalarından kaldırılmalı.

Edited by temaskenan

Selam,

İşaret Fişeği ile ilgili tüm geri dönüşleriniz bizim için çok değerli. Ana sunucuya iniş yapmadan önce Test Sunucusu'nda belirli bir süreliğine İşaret Fişeğini test etmeniz için getirdik ve tüm topluluğun geri dönüşlerini dinledik, ana sunucuya bu geri bildirimler doğrultusunda uyguladık. 

Geri dönüşünü raporlayacağım ve oyun deneyimini iyileştirmek adına çalıştığımızı söylemek isterim.

İlgin ve vaktin için teşekkürler! 

• Thanks 1

16 hours ago, PUBG_Begmeritz said:

Selam,

İşaret Fişeği ile ilgili tüm geri dönüşleriniz bizim için çok değerli. Ana sunucuya iniş yapmadan önce Test Sunucusu'nda belirli bir süreliğine İşaret Fişeğini test etmeniz için getirdik ve tüm topluluğun geri dönüşlerini dinledik, ana sunucuya bu geri bildirimler doğrultusunda uyguladık. 

Geri dönüşünü raporlayacağım ve oyun deneyimini iyileştirmek adına çalıştığımızı söylemek isterim.

İlgin ve vaktin için teşekkürler! 

Selam @PUBG_Begmeritz

Görüşümü gerekli yerlere ulaştırdığın için teşekkür ederim. Ve bilgisayarımdaki SDD disk yer olmadığı için test sunucusunu kuramadım,test etmeden de görüş bildirmek istemedim. Güncelleme canlı sunuculara iniş yaptığında test etme fırsatı bulabildim. Diğer dillere ait forumlarda benim gibi SDD disk yer olmadığı için test sunucunu kuramayan ve görüş bildirmeyenler var. 

• Thanks 1