Jump to content
Sign in to follow this  
serhat78

tencent açılırken hata ,ilk defa karşılaştım..

Recommended Posts

merhabalar,

tencent gaming buddy  uygulamasını bilgisayara indirdim. yükleme tamamlanıp oyunu açmak istediğimde %25-45 arasında bu hata raporunu alıyorum ve oyun kapanıyor. 2 gündür nette neredeyse tüm kaynakları inceledim lakin çözüm bulamadım. bu tip bir hata alan oldu mu daha önce?.

teşekkürler..

52893203_2114969535217811_3856532172521340928_n.jpg

15 minutes ago, serhat78 said:

merhabalar,

tencent gaming buddy  uygulamasını bilgisayara indirdim. yükleme tamamlanıp oyunu açmak istediğimde %25-45 arasında bu hata raporunu alıyorum ve oyun kapanıyor. 2 gündür nette neredeyse tüm kaynakları inceledim lakin çözüm bulamadım. bu tip bir hata alan oldu mu daha önce?.

teşekkürler..

52893203_2114969535217811_3856532172521340928_n.jpg

Merhaba,

Visual Studio 2017 ve .NET Framework 4.7.2 bilgisayarına indir ve kur. Daha sonra Windows güncelleştirmelerini kontrol et,alman gereken güncelleme varsa al. Yazdıklarımı yapmana rağmen düzelme olmazsa Tencent yazılımını "Revo uninstaller" yazılımı ile bilgisayarından kaldır tekrar kur.

Ve bu arada PUBG Mobile Tencent tarafından yayınlandığı için yaşadığın sorun buradaki Pubg yetkililerini ilgilendirmiyor.

• Like 1

2 hours ago, temaskenan said:

Merhaba,

Visual Studio 2017 ve .NET Framework 4.7.2 bilgisayarına indir ve kur. Daha sonra Windows güncelleştirmelerini kontrol et,alman gereken güncelleme varsa al. Yazdıklarımı yapmana rağmen düzelme olmazsa Tencent yazılımını "Revo uninstaller" yazılımı ile bilgisayarından kaldır tekrar kur.

Ve bu arada PUBG Mobile Tencent tarafından yayınlandığı için yaşadığın sorun buradaki Pubg yetkililerini ilgilendirmiyor.

cevap için teşekkürler. dediklerinin hepsini uyguladım maalesef sorunu çözemedim. cevabın için tekrar teşekkür ederim..

43 minutes ago, serhat78 said:

cevap için teşekkürler. dediklerinin hepsini uyguladım maalesef sorunu çözemedim. cevabın için tekrar teşekkür ederim..

• Like 1

1 hour ago, serhat78 said:

ilgin için çok teşekkürler, ne yazıkki herşeyi denedim ..olmadı.. çin versiyonu bile indirdim :)

Rica ederim. Sorunu yazılımsal olarak algıladığım için yukarıdaki çözümleri verdim. Donanımını merak ettim,bu hatanın sebebi donanımsal da olabilir. Aşağıya bıraktığım özelliklerle kendi bilgisayarının özelliklerini karşılaştır. Ve ">>> Error information" tuşuna basıp,ekran görüntüsünü atar mısın?

PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

RAM: 3 GB

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10

DirectX: Version 9.0c

Hafıza: 2 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core I3 8100 veya AMD Ryzen 5 2600

Ekran Kartı: GTI Nvidia GTX 660, GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7850

RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit)

DirectX: Version 11

Hafıza: 120 GB ADATA SSD / 1 TB HDD

Edited by temaskenan
  • Like 1

19 hours ago, temaskenan said:

Rica ederim. Sorunu yazılımsal olarak algıladığım için yukarıdaki çözümleri verdim. Donanımını merak ettim,bu hatanın sebebi donanımsal da olabilir. Aşağıya bıraktığım özelliklerle kendi bilgisayarının özelliklerini karşılaştır. Ve ">>> Error information" tuşuna basıp,ekran görüntüsünü atar mısın?

PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600

RAM: 3 GB

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10

DirectX: Version 9.0c

Hafıza: 2 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core I3 8100 veya AMD Ryzen 5 2600

Ekran Kartı: GTI Nvidia GTX 660, GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7850

RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit)

DirectX: Version 11

Hafıza: 120 GB ADATA SSD / 1 TB HDD

tyı.JPG

2 hours ago, serhat78 said:

Tanılamam bu şekilde..

hj.JPG

Donanımın istenen özellikleri karşılıyor fakat neden oyunu çalıştırmamış anlamadım. Diğer forumlara baktım,senin gibi bu hatayı alanlar olmuş fakat hiçbirisi çözülmemiş. 

Son bir kaç önerim olacak,yüklemeye geçmeden önce Windows Defender kapat daha sonra Windows güvenlik duvarını kapat,yüklemeye geç. Ve istersen BlueStacks üzerinden Pubg yüklemeyi deneyebilirsin.

Bunlar çözüm getirmezse işletim sistemini Windows 10 yükselt,ilk yorumumda söz ettiğim yazılımları kur.