Jump to content
Sign in to follow this  
SKYHUN

Araç Skini önerisi

Recommended Posts

@PUBG_Begmeritz 

Oyunu daha eğlenceli hale getirmek için neden araçlara skinler getirilmiyor?

Misal Mirado Çok güzel bir polis arabası olur, aynı şekilde toroslar da. Korna yerine tepesinde çakar lambalı sirenler eklenebilir.

Miramar'daki pikaplar ise Amerikan  filmlerinde yerel polislerin kullandığı şerif arabalarına çevrilebilir. 

Aynı şekilde motorsikletler de polis motoru yapılabilir.

Minibüsler ise 70'lerde hippilerin kullandığı  özgürlük minibüslerine çevrilebilir.

vintage-vw-hippie-bus-on-a-street-in-cle

Bunlar ilk başlarda aklıma gelenler.  Elbette diğer araçlar için de uygun şeyler bulunabilir, Buggy için Mad Max filmindeki araçlar temel alınabilir. Gerçi normal hali de post apokaliptik bir hava veriyor ama.

Bunların yanına kadın ve erkek polis elbiseleri skin olarak satılabilir, sonuçta polis üniforması fetişi diye bir şey  var. Bence oyuna biraz canlılık ve renk katmak için böyle şeyler yapılabilir.  Oyun çok monoton bir hal almaya başladı ve yenilik yapılması lazım.

Edited by SKYHUN
  • Like 1

Selamlar,

Araç giydirmeleri oyuna eklenebilir, mesela etkinliklere özel giydirmeler de olabilir bunlar... Bu keyifli fikrini ekibe mutlaka ileteceğim, oyuna entegre edilip edilmeyeceği ile ilgili ise kesin bir şey söyleyemem. 

İlgin için teşekkür ederim @SKYHUN, iyi oyunlar diliyorum! 😎

• Like 1

2 hours ago, PUBG_Begmeritz said:

Selamlar,

Araç giydirmeleri oyuna eklenebilir, mesela etkinliklere özel giydirmeler de olabilir bunlar... Bu keyifli fikrini ekibe mutlaka ileteceğim, oyuna entegre edilip edilmeyeceği ile ilgili ise kesin bir şey söyleyemem. 

İlgin için teşekkür ederim @SKYHUN, iyi oyunlar diliyorum! 😎

Özel temalar da olabilir.   (Halloween zamanları  korku veya balkabağı temalı araçlar gibi) Bence genel olarak oyuna adapte edilebilir. Skin sahibi direksiyona geçtiğinde araç,  kişinin sahip olduğu kozmetiklere göre renklenebilir.  Hep aynı arabaları görmek insanı sıkıyor, ben sıkıldım ne yalan söyleyeyim. :)

İlgi için ben teşekkür ederim.

Edited by SKYHUN
  • Thanks 1