Jump to content
Sign in to follow this  
selo19055

PUBG Survivor Pass - 50 seviye

Recommended Posts

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-SPLV500000000000

Bu eklentiyi almamız durumunda ortalama olarak ne kadar hediye sahibi oluyoruz ve içerikleri nedir öğrenebiliyor muyuz? 

Survivor Pass: Vikendi sezonu 2 Nisan 2019, saat 11.00'da son buluyor. 

Ek olarak bu ne demek oluyor acaba? Bu süreden sonra gelecek olan hediyeler kullanılamayacak mı? 

İkinci olarak bu paket yerine  https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-BUNVP00000000000 PUBG: Vikendi Paketi bu paketi alırsam hediye vs açısından ne gibi artıları eksileri olur acaba? 

Ps4 ten oynuyorum ve yeniyim çokta bilgi bulamadım maalesef.

Teşekkürler.

Maaşallah fiyatı da kol gibiymiş.

Bilgisayar versiyonunda birçok silahın skinler, elbiseler, emojiler ve bp ödülleri var. Muhtemelen ps4 versiyonunda da vardır ama neler veriyor belirsiz tabii. 

ikinci verdiğin link biletin kendisi, ilki ise oynayarak level atlamak istemeyenler için parasıyla 50 level birden atlama itemi.

159 lira olan 50 level atlama, 114 lira olan biletin kendisi. 114 liralık olanı almadan 159 liralık olanı hiçbir işine yaramaz. 

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-BUNVP00000000000 Bunu alırsan 0 levelden başlar ve görevleri yaparak level kasman lazım. Ha benim param var diyorsan https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-BUNVP00000000000 bunu aldıktan sonra https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-SPLV500000000000 bunu alır 50 level atlarsın ama 100 level olmak için ya bir tane daha alırsın ya da oynayarak level kasarsın. Bilgisayarda görevleri yapmak uğraştırıyor ama kolay Playstation'da durum ne bilmiyorum. Düzenli bir arkadaş grubu ile oynamıyorsan sıkıntı olabilir.

Edited by SKYHUN

1 hour ago, SKYHUN said:

Maaşallah fiyatı da kol gibiymiş.

Bilgisayar versiyonunda birçok silahın skinler, elbiseler, emojiler ve bp ödülleri var. Muhtemelen ps4 versiyonunda da vardır ama neler veriyor belirsiz tabii. 

ikinci verdiğin link biletin kendisi, ilki ise oynayarak level atlamak istemeyenler için parasıyla 50 level birden atlama itemi.

159 lira olan 50 level atlama, 114 lira olan biletin kendisi. 114 liralık olanı almadan 159 liralık olanı hiçbir işine yaramaz. 

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-BUNVP00000000000 Bunu alırsan 0 levelden başlar ve görevleri yaparak level kasman lazım. Ha benim param var diyorsan https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-BUNVP00000000000 bunu aldıktan sonra https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP5262-CUSA14085_00-SPLV500000000000 bunu alır 50 level atlarsın ama 100 level olmak için ya bir tane daha alırsın ya da oynayarak level kasarsın. Bilgisayarda görevleri yapmak uğraştırıyor ama kolay Playstation'da durum ne bilmiyorum. Düzenli bir arkadaş grubu ile oynamıyorsan sıkıntı olabilir.

Hocam ben illa vikendi haritası olsun istemiyorum bu vikendi pakedi harita + hediye için değil mi ? level 50 yi alsam dırek 50 levele kadar gelen butun hedıyelerı alacak mıyım? ps4 te de level kasmak bıraz zor daha dogrusu zaman gerektırıyor.

Yanı daha basıt olarak soyle sorıyım yenı kıyafet ve sılah kaplamaları ıcın en uygun yoldan hangısını alsam ekleme olur ılla 50 degılde level 20 yıde alabılırım.Her levelde verdıgı hedıyelerı bana verecekmı bu paketlerle ogrenmek ıstedıgım o .

Vikendi paketi açıklamsında 2.300 G-Coin ve Askeri Üniforma Seti (Kadın) içeriyor. diye bilgi verilmiş zaten bu paketi alırsam bunlar haricinde bir de haritaya sahip olacağım sanırım.

Şu tarih olayı nedir onunla ilgi de bilgi sahibi olan bilgi verirse sevinirim.

O güne kadar görevleri yaptın yaptın yapamadın elveda. :) Eşyalara tabii,  harita zaten oyunda yok mu? Sadece bileti olanlara özel olduğunu sanmıyorum. Biletin amacı skinler ve eşyalar en azından pc'de böyle. Orada işler nasıl bilmiyorum.

Bilgisayarda  her levelde bir hediye var.

Edited by SKYHUN

Bu ps4 eşyaları deniyor ama resmi değil tabii.

Edited by SKYHUN

Nasıl yanı ya anlamadım tam olarak :) Ben şimdi bu tutarları verdim bana hediye geldı ama ben gorevlerı yapmadım o gelen hedıyelerın hepsı ucacakmı ?  Bu sekıldeyse durum cıddı sacmalık. Ben zaten zamansızlıktan para vererek yenı ogeler almak ıstıyorum.Diğer oyunlarda cs go vs da da boylemı hıc anlamam bu ısten ama bana garıp geldı.

Ps4 için gorev yapma harıcınde yenı hedıyeler kazanma sansı yok o zaman para versekte vermesekte.Dogrumudur hocam ? 

Selamlar,

PUBG: Vikendi Paketi ile daha fazla görev ve her seviye başına ödül kazandıran Premium Survivor Pass: Vikendi ve 2.300 G-Coin ve Askeri Üniforma Seti sahibi olursun. Eğer 2.300 G-Coin ve Askeri Üniforma Seti istemiyor ve sadece Premium ödüller ve görevler için Premium Survivor Pass: Vikendi satın almak istiyorsan: PUBG Survivor Pass: Vikendi satın almanı öneririm.

İlk olarak linklediğin, PUBG Survivor Pass - 50 Seviye ile, şu an hangi seviyedeysen onun üstüne 50 seviye eklenecek ve ulaştığın seviyeye kadar Survivor Pass'inin türüne göre tüm ödüllere kalıcı olarak sahip olacaksın. (Premium Survivor Pass sahibiysen, Premium ödüller hesabına ekleniyor olacak)

Vikendi haritasına tüm oyuncularımız Survivor Pass'ten bağımsız olarak erişebiliyor.

2 Nisan tarihinden itibaren ise Vikendi sezon sonlanıyor ve yerini başka bir sezona, ödüllere, görevlere bırakıyor olacak. Yani, oyuncularımızın o tarihten itibaren Survivor Pass'e erişimi olmayacak ve daha fazla seviye atlayamayacak anlamına geliyor. 

O tarihe kadar kazandığın ödüllerin kalıcı olarak hesabında kalacağını hatırlatayım.

İyi oyunlar!

Görevlerin hediyeleri ayrı, her levelde ayrı bir eşya var.  Biletin amacı level atlayıp o eşyaları almak zaten. Bileti alıp görev yapmazsan her levelde verilen eşyaları alamazsın haliyle. Ama biletin direkt kendi hediyeleri varsa onları alırsın tabii eğer süreli değillerse kalıcı olurlar.

@selo19055 Görev yapmak deneyim puanı kazandırıyor, deneyim puanı ise seviye atlamana yardımcı oluyor. Seviye atladıkça da yeni ödüllere kalıcı olarak sahip oluyorsun. 😎

1 hour ago, PUBG_Begmeritz said:

@selo19055 Görev yapmak deneyim puanı kazandırıyor, deneyim puanı ise seviye atlamana yardımcı oluyor. Seviye atladıkça da yeni ödüllere kalıcı olarak sahip oluyorsun. 😎

Bilgi için teşekkürler.Onu anladım ama benim seviye atlamak için çok zamanım olmuyor.Ücretli olarak bir paket alıp çıkan hediyeleri kullanmak istiyorum süresiz olarak.

Bu 44 TL olan paket i alma durumunda ortalama kaç hediye gelecektir ve hangileri olabileceğiyle ilgili bir görsel var mıdır acaba?Bu gelenler süresiz olarak hesabımda kalacaktır anladığım kadarıyla? 

İlk olarak linklediğin, PUBG Survivor Pass - 50 Seviye ile, şu an hangi seviyedeysen onun üstüne 50 seviye eklenecek ve ulaştığın seviyeye kadar Survivor Pass'inin türüne göre tüm ödüllere kalıcı olarak sahip olacaksın. (Premium Survivor Pass sahibiysen, Premium ödüller hesabına ekleniyor olacak)

Bir de premium survivor pass sahibiysen demişsiniz satın aldıgımda level 50 yi yıne suresı doldugunda bunlarda mı gıdecek? 

Su konuyu daha basıt anlatmanızı rıca edıcem :) 

İsteğim paket alıp hediyelerini oyunu silmediğim süre boyunca kullanmak anlatabildim sanırım ? Hangi paketi almam lazım içerisinden kaç tane ve neler çıkar tahmini yada şu çıkar gibi bir durum varsa onunda bilgisini rica ediyorum. 

pubg mobile da kutular vardı mesela kutu actıkca ıcerısınde o hedıyelerden bırısı cıkıyordu bundan da benzer bır durum mu var yada o sekılde bır uygulama yokmu 

16 minutes ago, PUBG_Begmeritz said:

1-2 önerim var, Begmeritz. 

Premium Survivor Pass sahibiysen dediğiz bu 44 TL olan paket değil mi? Bunu alırsam hediye olarak verilen ürünler bende kalıyor? Yeni sezon gelince onunda pass ını almam lazım yine hediyeleri kullanabilmem için? Yanlış mı anladım acaba bu durumu? 

Bu sezonlar ne kadar sürede bir yayınlanıyor acaba ? 

@selo19055  https://pass.pubg.com/ bu adresi incelemeni rica edebilir miyim? Bence bu siteyi inceledikten sonra kafandaki tüm sorulara yanıt bulacaksın diye düşünüyorum.

Fakat şu şekilde özetleyeyim: İki tür Survivor Pass var, tüm oyuncuların sahip olduğu ücretsiz olan Survivor Pass ve Premium Survivor Pass. Sen, + 50 seviye satın alırsan hangi Pass'e sahipsen, mevcut seviyene +50 eklenecek ve o seviye aralığındaki Survivor Pass'inin ödüllere sahibi olacaksın.

4 hours ago, PUBG_Begmeritz said:

@selo19055  https://pass.pubg.com/ bu adresi incelemeni rica edebilir miyim? Bence bu siteyi inceledikten sonra kafandaki tüm sorulara yanıt bulacaksın diye düşünüyorum.

Fakat şu şekilde özetleyeyim: İki tür Survivor Pass var, tüm oyuncuların sahip olduğu ücretsiz olan Survivor Pass ve Premium Survivor Pass. Sen, + 50 seviye satın alırsan hangi Pass'e sahipsen, mevcut seviyene +50 eklenecek ve o seviye aralığındaki Survivor Pass'inin ödüllere sahibi olacaksın.

Öğrenmek istediğim buydu teşekkürler bilgilendirme için.

Şu an ben yeni hesap açacağım açtığım hesapla level 50 yi alırsam yollamış olduğunuz linkteki ilk iki bölümdeki (50 ye kadar olan) bütün ürünlerin hepsini bana hediye olarak verecek.Ve yeni sezon pass ını da alırsam bu hediyeleri de aynı şekilde kullanmaya devam edeceğim.Bir 50 daha alırsam üstüne aynı şekilde seviye 100 e kadar olan bütün hediyeleri alacağım o linkteki ve yine yeni sezon passlarını aldığım sürece bunları da kullanacağım + görevleri de yerine getirdikçe ek hediyelerde kazanacağım.Son kez teyit alayım dedim.Bu şekildedir değil mi ? 

4 hours ago, PUBG_Begmeritz said:

Öğrenmek istediğim buydu teşekkürler bilgilendirme için.

Şu an ben yeni hesap açacağım açtığım hesapla level 50 yi alırsam yollamış olduğunuz linkteki ilk iki bölümdeki (50 ye kadar olan) bütün ürünlerin hepsini bana hediye olarak verecek.Ve yeni sezon pass ını da alırsam bu hediyeleri de aynı şekilde kullanmaya devam edeceğim.Bir 50 daha alırsam üstüne aynı şekilde seviye 100 e kadar olan bütün hediyeleri alacağım o linkteki ve yine yeni sezon passlarını aldığım sürece bunları da kullanacağım + görevleri de yerine getirdikçe ek hediyelerde kazanacağım.Son kez teyit alayım dedim.Bu şekildedir değil mi ? 

Oyunu oynayan başka bir arkadaşla görüştüm 44 tl lik paketi alırsan görevleri yapmadan hediye alamazsın yine ücretsiz olan hediyeleri alman gibi bunda da görev yaptıkça hediyeleri alırsın dedi.Level pass lerinde de durum bu şekilde mi satın alma işleminden sonra direk olarak hediye geliyor mu yoksa görev yaparak o seviyelerin hepsini açmam mı gerekiyor? 

Konu karman çorman oldu ama o da şu şekilde diyor önce 44 tl lik paketleri alır ardından da level paketlerini satın alırsan hediyelere o şekilde ulaşabilirsin?Bu şekilde verilen hediyelerin hepsine ulaşabiliyorum doğrudur değil mi? 

41 minutes ago, selo19055 said:

Konu karman çorman oldu ama o da şu şekilde diyor önce 44 tl lik paketleri alır ardından da level paketlerini satın alırsan hediyelere o şekilde ulaşabilirsin?Bu şekilde verilen hediyelerin hepsine ulaşabiliyorum doğrudur değil mi? 

Yapman gerekenleri yazacağım. İlk önce PUBG Survivor Pass: Vikendi satın alıyorsun. Daha sonra PUBG Survivor Pass - 50 seviye 50+ için bir sefer 100+ için iki tane alıyorsun.

Satın alma işlemleri bittiğinde ödüllerin hepsini alıyorsun. Ve aldığın ödüllerin hepsi envanterinde kalıcıdır, kullanma vb. sınırı yok. 

4 hours ago, selo19055 said:

Evet. Aslında kendini biraz zorlarsan 2. 50 level'i satın almana gerek kalmaz ama yine de sen bilirsin. Yani o son 50'lik paketi son gün de satın alabilirsin, bakarsın ihtiyacın kalmaz veya 20 level satın alırsın.

15 hours ago, temaskenan said:

Yapman gerekenleri yazacağım. İlk önce PUBG Survivor Pass: Vikendi satın alıyorsun. Daha sonra PUBG Survivor Pass - 50 seviye 50+ için bir sefer 100+ için iki tane alıyorsun.

Satın alma işlemleri bittiğinde ödüllerin hepsini alıyorsun. Ve aldığın ödüllerin hepsi envanterinde kalıcıdır, kullanma vb. sınırı yok. 

Teşekkürler tam da duymak istediğim şekilde yanıtlamışsınız.Saygılar.

12 hours ago, SKYHUN said:

Evet. Aslında kendini biraz zorlarsan 2. 50 level'i satın almana gerek kalmaz ama yine de sen bilirsin. Yani o son 50'lik paketi son gün de satın alabilirsin, bakarsın ihtiyacın kalmaz veya 20 level satın alırsın.

Yok hocam bir anda 50 50 100 seklınde yapmam zaten.Bir kaç değişik hediyeler olsun amacım o.Zamanım olsa görevlere eğilirim ama akşamları bir iki maç atıyorum anca.

Son bir soru daha sorayım bu konuyla ilgili olarak.Ben oyunu bir arkadaşımla ortak olarak aldım sec olarak oynuyorum yani oyunun satın alındığı hesapta oynuyorum.Bu passleri direk olarak bu hesaptan alsam kullanmada sorun yaşar mıyım? Ben aldığım için o da yararlanabilir mi? Bununla ilgili de bilgi alırsam son olarak süper olur.