Jump to content
UmutD34

(PS4)Oyuna giriş bekleme süresi

Recommended Posts

Merhaba,

Bazı zamanlar da giriş süresi çok çok uzun oluyor...Bunun düzeltilmesi ile ilgili bir çalışma var mı? 

PS_Messages_20190131_073653.jpg

Oyuncu sayısı az olduğundan dolayı, seni çok bekletmesi normal. Oyuna akşam saatlerin de gir, fazla beklemezsin. Sunucular akşam saatlerine doğru kalabalık oluyor.

canım kardeşim...15 dk normal bir süre değil ..ve ben sabah saatleri müsait olabiliyorum..sabah oyuna girilmiyecekse bunu resmi olarak bildirsinler..Bir oyunun oynama saati olamaz..Developer cevabı bekliyorum 🤔

On 2/2/2019 at 2:04 AM, UmutD34 said:

canım kardeşim...15 dk normal bir süre değil ..ve ben sabah saatleri müsait olabiliyorum..sabah oyuna girilmiyecekse bunu resmi olarak bildirsinler..Bir oyunun oynama saati olamaz..Developer cevabı bekliyorum 🤔

Eğer PS4 ve çevrimiçi oyun söz konusu işe bu tarz durumların yaşanması normal. Yaşadığınız sorunu Pubg mobil gibi oyuna bot atarak çözebilirler, sizde botları vurarak oyunu rahat bir biçimde ve keyif alarak oynarsınız.

Ve bazen Pubg oyun ararken takılabiliyor, bu takılma sorununu aramayı iptal edip, tekrar arama yaptığınızda çözebiliyorsunuz. 

Bir "Developer" yani geliştirici arıyorsan şuraya gitmeni öneririm. Geliştiriciye ulaşmak için tıkla.

Edited by temaskenan
İmla

7 hours ago, temaskenan said:

Eğer PS4 ve çevrimiçi oyun söz konusu işe bu tarz durumların yaşanması normal. Yaşadığınız sorunu Pubg mobil gibi oyuna bot atarak çözebilirler, sizde botları vurarak oyunu rahat bir biçimde ve keyif alarak oynarsınız.

Ve bazen Pubg oyun ararken takılabiliyor, bu takılma sorununu aramayı iptal edip, tekrar arama yaptığınızda çözebiliyorsunuz. 

Bir "Developer" yani geliştirici arıyorsan şuraya gitmeni öneririm. Geliştiriciye ulaşmak için tıkla.

😬Bot larla oynamak isteyen mobil den oynar zaten😉Bir haritada 90+ oyuncu değilde, 35+ oyuncu olduğu zaman oyuna giriş yapılabilir(15 dakika lobide beklemekten iyidir)

7 minutes ago, UmutD34 said:

😬Bot larla oynamak isteyen mobil den oynar zaten😉Bir haritada 90+ oyuncu değilde, 35+ oyuncu olduğu zaman oyuna giriş yapılabilir(15 dakika lobide beklemekten iyidir)

50+ veya 70+ sunucu direk kurulabiliyor fakat oyuncu bekleme yerinde 5 dakika kadar beklemen söz konusu. PC Pubg çok nadir 1+ ile bile sunucu kuruluyor resmi maç olarak.

Senin paylaştığın görsel de "2m27s"" maç bulması gerekiyormuş fakat "16:12" dakika bekletmiş. Bazen dediğim gibi Pubg bu sayımda takılabiliyor, böyle durumlarda aktif aramayı iptal edip tekrar arama yapman lazım. 

35+ fikri güzel hoş fakat 35+ beraberinde başka başka şikayetler vb. getirecektir. Haritalar büyük olduğu için 35+ sıcak bakacaklarını düşünmüyorum. Diğer mesajımda verdiğim internet sayfasına girip, 35+ fikrini sunmanı öneririm en geç iki gün içerisinde sana geri dönüş yapacaklardır. 

Ve herhangi bir sabah aktif aramayı iptal edip, tekrar başlattığında görsel de gördüğümüz sonuçların değişip değişmediğini kontrol eder misin?

Selam @UmutD34 bu tarz durumlarda maç eşleştirmesini iptal edip, lobiyi yeniden başlatıp, tekrar oyunu araman gerekir. 16 dakika boyunca maç eşleştirmesi aramak, sunucu probleminden daha çok senin o gün yaşadığın bir probleme benziyor. Bu tarz sunucu problemleri yaşandığı zaman ise resmi sosyal medya hesaplarından ya da oyun arayüzünde bunun duyurusunu yapıyor ve oyuncularımızı bilgilendiriyor oluyoruz.

Gelen her yeni güncelleme ile konsolda yaşadığınız oyun deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyoruz. Raporun için teşekkür ederim.

@temaskenan önerilerin ve ilgin için sana da ayrıca teşekkür ederim. 

İyi oyunlar!

Selam @PUBG_Begmeritz 

Hatırladığım kadarıyla o gün bir kaç kez oyuna giriş denememden sonra aldığım bir ekran görüntüsü.Eğer tekrar herhangi bir zaman diliminde (utc+3 05:00-07:45) böyle bir sorunla karşılaşırsam bilgilendirme yapacağım.

İlgine tşk ederim Begüm👍🎮🍗

Edited by UmutD34
  • Thanks 1