Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Bradanvar

[PS4/XBOX] System tytułów przetrwania – sezon 1

Recommended Posts

Witajcie!

Mamy przyjemność przedstawić nowy sposób rejestrowania postępów w PUBG – witamy w systemie tytułów przetrwania! Zostanie on wprowadzony do gry w aktualizacji z 22 stycznia.

 

Opracowaliśmy nowy system tytułów przetrwania, byście mogli obserwować swoje postępy od zera przez kolejne tytuły honorowe dzięki nieprzerwanej grze i doskonaleniu swoich umiejętności. Chociaż system jest w fazie beta i może się jeszcze zmienić dzięki waszym opiniom, poniżej przedstawiamy swoje zamysły i zamierzenia względem nowego systemu tytułów przetrwania w fazie beta sezonu 1.

System tytułów przetrwania – beta sezonu 1

System tytułów przetrwania jest oparty na osobistym rozwoju, a nie na rywalizacji z innymi. Pracujemy nad innym sposobem śledzenia postępów w rywalizacji z innymi graczami – będzie to zupełnie inny system, który wprowadzimy za jakiś czas.
 

SurvivalTitleSystem-1_PUBG_Forum_1945x700.png.b050abe646206179bae8c7e0ac778a27.png


W systemie tytułów przetrwania tytuły zdobywa się przez konsekwentną grę. Przy tytule eksperta nie ma już żadnych wewnętrznych podziałów, ale postęp będzie trudniejszy, a większy wpływ będą mieć na niego pozycja w rankingu i liczba zabójstw w każdej sesji.

W systemie tytułów przetrwania nie ma degradacji, co oznacza, że po zdobyciu jakiegoś tytułu można tylko awansować (z wyjątkiem tytułu jedynego ocalałego, o czym poniżej)!

Na początku gracze mają 1 punkt przetrwania (PP). Szybkość zdobywania PP w poszczególnych trybach gry (solo, duo, squad) będzie regulowana, żeby system był uczciwy i wyważony, a żaden z trybów nie stał się jedynym skutecznym sposobem na zdobywanie PP.

Jedyny ocalały

 

SurvivalTitleSystem-7_PUBG_Forum_1366x768.png.83cfbc5d71d4f91d323bc8b3ce903d3d.png

 

Na samym szczycie hierarchii będzie 100 graczy, którzy otrzymają tytuł jedynego ocalałego. Po zdobyciu liczby PP wymaganej do otrzymania tytułu jedynego ocalałego będzie trzeba dalej zdobywać PP, żeby uniknąć wyprzedzenia przez rywala. Tytuł zachowają gracze, którzy pozostają w pierwszej 100, więc grajcie dobrze i często, by móc się chwalić prestiżowym tytułem!

Ulepszenia rankingu

Ranking zmieniono tak, by zwracał uwagę na graczy, którzy dostąpili tytułu jedynego ocalałego. Ten ranking będzie aktualizowany co 2 godziny.


Gracze z tytułem jedynego ocalałego, którzy nie rozegrają meczu przez tydzień, będą usuwani z rankingu.

Ikonka tytułu w lobby

 

SurvivalTitleSystem-3_PUBG_Forum_1388x589.png.54de2d60d041641a2670c470f4134bdb.png

 

Uwaga: ostateczny wygląd interfejsu użytkownika może ulec zmianom.

 

Emblematy tytułu będą wyświetlane w poczekalni gracza i drużyny. Pokazywany będzie odpowiedni emblemat zależnie od trybu.

Nagrody za tytuły przetrwania

 

SurvivalTitleSystem-4_PUBG_Forum_1920x1080.png.ae4282bf4442e6d8a17a2649dcb97ce3.png

 

Uwaga: ostateczny wygląd interfejsu użytkownika może ulec zmianom.

 

Utworzyliśmy system nagród dla graczy pnących się po szczeblach nowego systemu tytułów. W fazie beta sezonu 1 otrzymacie nagrody związane z najwyższym tytułem osiągniętym w sezonie bez względu na tryb (solo/duet/oddział) i widok (TPP/FPP). Będą one przyznawane na początku następnego sezonu.

 

SurvivalTitleSystem-5_PUBG_Forum_1920x1080.png.1b915b3d53fe7daeb7f9faf8f678e1c0.png

 

Uwaga: ostateczny wygląd interfejsu użytkownika może ulec zmianom.

Gracze z tytułami od nowicjusza do ocalałego otrzymają nagrody po przekroczeniu odpowiedniego progu. Możecie sprawdzić swój postęp w informacjach o tytule na stronie „SEZON – PODSUMOWANIE” w poczekalni gry. Jedyni ocalali otrzymają te same nagrody co ocalali i zachowają tytuł jedynego ocalałego pod warunkiem utrzymywania się w czołowym 1000 graczy.


Pamiętajcie, że system tytułów jest wciąż w fazie beta. Wasze wartościowe opinie pomogą nam wybrać kierunek, w którym będziemy rozwijać ten system i wszelkie przyszłe, więc dajcie nam znać, co robimy dobrze i – co ważniejsze – co chcielibyście zobaczyć w przyszłości.

Dziękujemy,

Ekipa deweloperów konsolowych PUBG

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×