Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Bradanvar

[XBOX] Wydarzenie: Vikendi na Publicznym Serwerze Testowym (21-24 grudnia)

Recommended Posts

Witajcie!

 

Vikendi na Xbox One jest wreszcie dostępna na Publicznym Serwerze Testowym! To oznacza, że możecie teraz pobrać i grać na naszej najnowszej mapie!

 

Otrzymaliśmy wiele opinii dotyczących trudności niektórych misji na poprzedniej przepustce Sanhok, w związku z czym wprowadziliśmy ogólne zmiany wyważenia misji. Aby dać społeczności wgląd w misje, które znajdą się na nadchodzącej przepustce Survivor: Vikendi, przedstawiamy szczególne wydarzenie – wydarzenie misji Vikendi na Publicznym Serwerze Testowym! Więcej informacji na temat nadchodzącej przepustki Survivor: Vikendi można znaleźć w naszym przewodniku tutaj.

 

Każdy, kto w ramach tego wydarzenia ukończy poniższe misje na Publicznym Serwerze Testowym, otrzyma dwie skrzynie triumfu!

 

Misje

  1. Zabij 4 przeciwników w jednym meczu.
  2. Rozegraj mecz bez używania przedmiotów leczących lub wspomagających i przetrwaj co najmniej 5 minut.
  3. Przeleć co najmniej 1 km spadochronem.
  4. Zabij przeciwnika pojazdem i zamelduj się w pierwszej 10.

 

Oprócz tego 10 szczęśliwców wybranych losowo spośród graczy, którzy ukończą wszystkie misje, otrzyma przepustkę premium, kiedy ukaże się ona w styczniu.

 

Uwaga: misje należy wykonać na Publicznym Serwerze Testowym, nie w normalnej grze. Misje nie są śledzone automatycznie przez grę, więc gracze muszą sami śledzić postępy.

 

Po zakończeniu wydarzenia ręcznie pobierzemy dane i przekażemy nagrody zwycięzcom.

 

HARMONOGRAM

ROZPOCZĘCIE: piątek 21 grudnia, godzina 06:00 CET.

ZAKOŃCZENIE: poniedziałek 24 grudnia, godzina 09:00 CET.

 

Publiczny Serwer Testowy
Publiczny Serwer Testowy jest odrębnym serwerem PUBG, dostępnym dla wszystkich tych, którzy mają już swoją kopię PUBG. Publiczny Serwer Testowy udostępnia podgląd nadchodzących funkcji oraz pomaga nam namierzyć i rozwiązać ewentualne problemy przed wprowadzeniem aktualizacji na serwerach live. Wiele z nadchodzących zmian przedstawionych poniżej będzie na serwerze testowym, aby sprawdzić, czy są jakiekolwiek problemy z wydajnością gry. Żadne dane graczy, statystyki itd. z serwera testowego nie przechodzą na konto na głównym serwerze. 

 

W czasie tej fazy testów Vikendi będzie jedyną dostępną mapą, a jedynym dostępnym trybem będzie gra oddziałami. Vikendi nie jest jeszcze dostępna w grach niestandardowych. Aby wziąć udział w testach, wystarczy posiadać egzemplarz PUBG na Xbox One i wyszukać „PUBG Test Server” w Microsoft Store.

 

Dziękujemy,
Ekipa PUBG Xbox 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×