Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Bradanvar

[PS4] Przewodnik do Battle Royale

Recommended Posts

To nie jest zwykła gra. To Battle Royale.

 

Ale czym jest Battle Royale?

 

Zanim w tym tygodniu ruszycie do walki w PUBG, przedstawiamy krótki poradnik z podstawowymi informacjami potrzebnymi do zwycięstwa.

 

PUBG to strzelanka typu Battle Royale, w której walczy się o przeżycie z 99 innymi graczami. Cel? Być ostatnim żywym na polu bitwy.

 

Zeskakujecie na mapę ze spadochronem w pojedynkę, w parze lub w oddziale, zależnie od preferencji. Dostępne są trzy mapy: trawiasta Erangel, pustynna Miramar oraz pokryta dżunglą Sanhok.

 

Spadając na mapę, zwracajcie uwagę na otoczenie i miejsce lądowania przeciwników. Idźcie do najbliższego schronienia, szukajcie broni, wyposażenia ochronnego w rodzaju hełmów i kamizelek oraz innych cennych przedmiotów, takich jak apteczki, granaty i amunicja.

 

Bacznie śledźcie „koło” na mapie – kiedy się zmniejszy, zaczniecie odnosić obrażenia, jeśli będziecie poza nim. Koło zmienia się dynamicznie i w trakcie gry przemieszcza się w inne miejsce na mapie, a każde kolejne zwiększa obrażenia otrzymywane na zewnątrz (tzn. wewnątrz niebieskiej strefy). Wykorzystujcie wszystko, co się da – jeśli musicie szybko uciec przed wrogiem albo natychmiast dotrzeć do następnego koła, wsiądźcie do pojazdu. Cokolwiek zrobicie, unikajcie niebieskiej strefy jak ognia!

 

Strategia zależy od konkretnej mapy, a nawet każdej wyjątkowej sytuacji. Na początku może się okazać, że gracie na przetrwanie – chowacie się w zakamarkach, by unikać wrogów i wymiany ognia. W końcu stawką jest tu przetrwanie... musicie zrobić wszystko, czego potrzeba. Kiedy bardziej się oswoicie z mechaniką broni i mapami, możecie zacząć lądować w popularnych miejscach, żeby złapać jakąś broń i od razu likwidować wrogów.

 

Bez względu na to, na co się zdecydujecie, zaznajamianie się z bronią, pojazdami, spadochronami i nie tylko warto zacząć od trybu szkoleniowego. Gorąco polecamy skorzystanie z trybu szkoleniowego przed udziałem w pierwszym meczu.

 

Kiedy już poczujecie się na siłach, najlepiej oczywiście ćwiczyć w rzeczywistych warunkach. Pierwszych kilka meczów może wam nie wyjść, ale starajcie się wyciągać wnioski z takich sytuacji i błędów. Nie oczekujcie zwycięstwa w każdej grze, ale raczej wyznaczajcie sobie za każdym razem ambitniejsze cele, a pewnego dnia może zdobędziecie kurczaka zwycięstwa!

 

Powodzenia i dobrej zabawy!

Ekipa PUBG PS4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×