Jump to content
spiderooo

DOSTAŁEM BANA ZA UCZCIWOŚĆ!!!

Recommended Posts

Witam, dostałem bana za cyt.: "Your account has been banned for manipulating the game settings".

Nawet nie wiem jaki ew. program mógłby coś zrobić!

Pisałem odwołanie, pomóc nie chcą, mówią, że to jest nie do odwołania.

Gram w pubga od początku i zaledwie miałem lekko ponad 400 godzin gry.

Od święta grałem z kumplami. Nienawidzę cheaterów, nigdy nie oszukiwałem w żadnej grze a na steamie 

mam 34 gier i wiele więcej na innych platformach.

Będę pisał do supportu do odwołania, nowej gry nie kupię bo jest to bez sensu.

Skoro mogą odwołać bana dlaczego tego nie piszą. Mają gdzieś jednego starszego już :P robaczka 

kiedy gra miliony osób. Czuję się co najmniej pokrzywdzony. Niech banują kanciarzy, a nie uczciwych ludzi.

Pomoże ktoś, jakiś pomysł jak odzyskać konto?

Pozdrawiam uczciwych graczy

Darek 38

Również dostałem bana za czitowanie, którego nigdy w tej grze nie popełniłem. Support Ci nic nie pomoże, bo nawet nie ma takich kompetencji. Próbuję się odwołyłać, pisać do różnych ludzi, ale wszystko jak krew w piach.

Zmieniales cos w plikach konfiguracyjnych?  Jak to nie raz sa te mondre poradniki w internetach?

Kompletnie nic nie zmieniałem, gra świeża, czysta. Dlatego jestem zły, mam od diabła gier, nigdy nie czitowałem. Z

a stary jestem, żeby się stresować :) Odpisali 4 razy tak samo. Nie mogą mi pomóc i tyle... 

mają gdzieś, powodów podać nie mogą... grałem raz na tydzień z kumplami ... nfc i tyle