Jump to content
Sign in to follow this  
PUBG_Begmeritz

Global Şampiyona, PUBG rekabetçi sezonunun zirve noktası olacak

Recommended Posts

Global Şampiyona, PUBG rekabetçi sezonunun zirve noktası olacak

PUBG Corporation (PUBG Corp.), PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un rekabetçi ve profesyonel ilk sezonunu duyuruyor. 9 bölgeden oyuncular, dünyanın en iyi PUBG takımı olmak için ve tüm aşamaların sonunda Global Şampiyona’ya ulaşmak için mücadele edecekler.

 

SON.jpg.69553f54c9ed1a2e392f45ef2f5994dd.jpg

 

Ocak ayında başlayacak olan 2019 sezonu 3 aşamadan oluşuyor. Üç aşama her bölge için aynı zaman dilimlerinde gerçekleşiyor olacak. 1. ve 2. Aşama tamamlandıktan sonra bölgelerinin en iyi takımları çarpışacak  ve hem All-Star Etkinliği hem de 3. parti etkinlik organizasyonunda mücadele edecek. 3. Aşama’nın sonunda en iyi performansı gösteren takımlar Global Şampiyona için bir araya gelecek – hayatta kalanlar 2 Milyon Dolar ödül havuzu ve dünyanın en iyi PUBG oyuncusu unvanı için mücadele edecek.

 

Dünyanın dört bir tarafından oluşan 9 bölge: Kuzey Amerika, Kore, Çin, Avrupa/Orta Doğru/Afrika, Japonya, Taipei Şehri/Hong Kong/Makao, Günaydoğu Asya, Latin Amerika ve Okyanusya. Tüm bölgeler için evrensel kurallar, oyun ayarları ve puan sistemi geçerli olacak. 16 takım ve 4er kişilik squadlar FPP – Miramar ve Erangel haritalarında mücadele edecek.

 

Richard Kwon, Pazarlama Müdürü, PUBG Corp:

"We’re proud to announce this next step in PUBG Corp.’s plan to cement our place as a global esports platform. This season, the world's best PUBG players will have the chance to prove their superiority and strategic might against their global rivals. Now, with an international audience, our most competitive players will be able to showcase their skills, win prizes and conquer the world through PUBG.”

 

PUBG Sezonunda; 9 bölgeden 2'si olan Kuzey Amerika Ligi NPL ve Avrupa Ligi PEL'den gelen haberler ile birlikte bölgesel takımlar ile ilgili içerikler, ilerleyen aylarda detaylı olarak yayınlanacaktır.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...