Jump to content
Sign in to follow this  
BattlegroundsPolska

Test Servers for PC 1.0 - Update #2

Recommended Posts

Dobry wieczór :) 

Wrzucamy feedback od społeczności po dzisiejszym update.

Aleksiej Budźko
Powiem tak, pojazdy prowadzą się bajecznie! I te dźwięki przyjemne dla ucha. Mega
Dodam jeszcze słowo klucz: OPTYMALIZACJA , czułem lepsza płynność rozgrywki, zobaczymy jak u Was :)

Aleks Nowak 
Jedyny blad to opoznione rozbijanie szyby

Arkadiusz Ace 
Nie wiem czy zamierzone przez twórców czy nie, ale w FPP nie można opuścić samolotu,
 kiedy odpalona jest mapa. Naprawiony został bug bezszelestnego wchodzenia po schodach i pod górę 
(co dla mnie osobiście będzie trudne do oduczenia :D). Miałem kilka razy problem, kiedy schodziłem z górki i się osuwałem (spadałem),
 postać na chwile się klinowała i wykonywała dziwne ruchy.
 Wszystko to dotyczy FPP. Zaraz obczajam TPP.

Adam Brzęczek
Grę czuć że chodzi płynniej, lecz często spadek z 80 FPS na 46 FPS np. po wejściu do hangaru

Mirosław Makulski mówi :)

Ok - jestem po ostrym testowaniu tej Aktualizacji 1.0

Pierwsze wrażenia w skrócie - jest mega! 

W końcu zoptymalizowali grę. Zaliczam się niestety do szczęśliwców, u których wszystko dziwacznie rwało, nawet jeśli klatki się zgadzały.
 Wypadki te stały się pieśnią przyszłości.

Zainstalowałem Testa specjalnie na dysku magnetycznym, by sprawdzić czy poradzili sobie z temat domków-szałasów i jak się okazuje - problem zniknął :)

Gra dużo lepiej działa, płynność jest dużo bardziej stabilna i nie żre już tyle ramu (co było ponoć przyczyną "domowego problemu").

Z fajnych rzeczy - genialnie brzmią teraz pojazdy. 
Aż miło pojeździć w końcu buggym - przestał pierdzieć, za to bardzo ładnie sobie dwusuwowo pyka.
 Do tego wszystkie zaliczyły poprawki modelu jazdy i śmigają fantastycznie.
 Kolejna zmiana - Uaz ma teraz normalne rozmiary, przez zlikwidowanie piątego miejsca z tyłu.
 Nie jest już potwornie duży (dawniej stojący ludzik miał głowę na wysokości maski). 
Jazda to teraz duża frajda - a i dźwięi ogarnięto (deszcz, lot samolotem itd. nie rozwalają już bębenków).

No i gwóźdź programu - parkour. 
Wstępnie wydaje się taki se (nie jest to Assassin's Creed), ale po kilku chwilach wychodzi, że jest to totalne game changer.
 W Solo pościgi w domkach nabierają niesamowitego tempa i zwrotów akcji - genialne! 
Bałeś się latać do szkoły czy bazy, bo przygnębiała Cię wizja zaszczucia i dopadnięcia przez złego pana ze strzelbą gdzieś w jakimś pokoiku? 
Teraz zawsze możesz z większości prysnąć.
Fajne jaja z tego teraz wychodzą, bo większość ludzi nie ogarnia. Aha - szyby wylatują aż miło.

Tak więc - ja tylko modlę się,by przeszło to jak najszybciej na oficjale, bo realnie - do starego pubga się już nie wrócę. 

PS.
Oczywiście to tylko najważniejsze rzeczy, bo małych pierdół jest masa: zmiana bajerów w balistyce, celowniki 8x i 15x z możliwości regulacji zooma, etc. etc. 
I gra lubi się wykrzaczyć teraz, ale dlatego właśnie jest na testowym. 
Twórcy przed tym ostrzegają.

Wojtek Osmulski
 Powiem tak. Zagrałem 2 mecze, jeden w deszczu drugi normal weather.
 1. FPSy Miejscami ogromna różnica na + czasem minimalna na -.
 Przykład? 110-130 fps w Zharki na serwie testowym.
 Sprawdzone na zwyklym PUBG gdzie fps amount wynosi - 55-80 fps.
 Jednakże, poza Zharki i innymi odludnionymi miejscami feeling ten sam, moze 10 fps na + tu takze zaleznie od pogody.
 Co do deszczu, sprawdzone te same lokalizacje i tu momentami nawet gorzej. 
2.Płynność praktycznie bez zastrzezen, jednak podczas jazdy czuc gorsza plynnosc niz zwykle.
 3.Dzwieki i sterowanie pojazdami <3 Wielkie zadowolenie ze zmian,
 4.Duzo nie postrzelalem ale czuc nieznaczna roznice 
5.Bardzo przydatnie. dobrze ze rozbija szyby, jednak dzwiek rozbicia opozniony o sekunde.
 Platforma Testowa FX8350 R9 280 X Vapor-X OC edition, 8gb ram. 
Performance, Zuzycie ramu na poziomie 6-6.5GB, 60-70% zuzycia na wszystkich 8 rdzeniach, temperatury do 60*C Czekam na kolejne poprawki serwera testowego!

Tadeusz Zielinski
Administrator grupy Przesiadlem sie wczoraj z 1070 na 970 (Tak sie zlozylo)
 - dzis na tescie nie zauwzylem spadku klatek. Gra jest bardzo plynna. 
Vaultowanie sprawdza sie dobrze, choc sa meijsca gdzie powinno dzialac a nie dziala. 
Nie jest tak OP jak sie wydawalo ze bedzie, ale jest gamechangerem. 
Zoomowalny celownik to genialna sprawa - wystarczy pokrecic kolkiem i nagle widac 2 razy wiecej niz przy 8x scope.
Swietny patch

Pozdrawiamy - PUBG Polska :)

Źródło: 

https://www.facebook.com/groups/260382097743743/permalink/355637868218165/

• Confused 1
  • Thanks 1