Jump to content

Corniusza

Newcomer
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Corniusza

 • Rank
  Noobster
 1. Dzień dobry, Szanowni, Wróciłem właśnie z tygodniowych wakacji, włączyłem komputer i Steam pobrał automatyczną aktualizację do PubG. I wszystko fajnie - tylko w tym momencie gra jest kompletnie niegrywalna. Już na ekranie startowym gry zaczynam do 7 FPSów, które stopniowo rosną do 108. W grze jest to samo, rozgrywka zacina się już w samolocie, FPSy stopniowo rosną, dochodzą do 60 ( taka moja średnia podczas poprzednich gier )i znowu spadają do kompletnie niegrywalnej liczby. Zawsze grałem na ustawieniach, które podpowiadała mi karta graficzna i nie było problemów : Procesor : Intel Core i5-7400 (4 rdzenie, od 3.00 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache) RAM : 16GB Karta graficzna : NVIDIA GeForce GTX 1060 ( 3072 MB GDDR5 pamięci karty ) Dysk ( o ile jest potrzebny ) : 1000 GB SATA 5400 obr. W tle nie ma żadnych procesów które mogłyby mieć wpływ na rozgrywkę.
 2. Pablo, zaprosiłem Cię. Również jestem początkujący.
 3. Panowie, Zaprosiłem Was. Chętnie zagram.
 4. Dzień dobry, Panowie, Dziękuję za odpowiedzi. Późna pora nie nakłoniła mnie do przemyślenia posta i podania konfiguracji sprzętu, wybaczcie. Sprzęt : Procesor : Intel Core i5-7400 (4 rdzenie, od 3.00 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache) RAM : 16GB Karta graficzna : NVIDIA GeForce GTX 1060 ( 3072 MB GDDR5 pamięci karty ) Dysk ( o ile jest potrzebny ) : 1000 GB SATA 5400 obr. Grałem zarówno na wysokich jak i średnich - efekt jest ten sam. W tle nie ma żadnych procesów które mogłyby mieć wpływ na rozgrywkę.
 5. Dzień dobry, Szanowni, Mam ogromny problem z lagami podczas gry. Praktycznie od momentu pierwszego wejścia do jakiegoś budynku zaczynają się przycięcia - od mniejszych, do często krytycznych, skrajnie utrudniających rozgrywkę. Zastanawiam się, czy to kwestia sprzętu i łącza, ALE. BF1 na ultra ustawieniach podczas gry w sieci chodzi zupełnie płynnie. Na czym może polegać problem?
×
×
 • Create New...