Jump to content

Zenon52

Member
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Zenon52

 • Rank
  Redzone Victim

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Trzeba znaleźć jakąś równowagę pomiędzy ludźmi którzy np. potrzebują tylko 10 PD przepustki do nagrody a ludźmi stosującymi afk farming. Może w tej sprawie warto przeprowadzić jakieś testy by zebrac rzetelne opinie i dane jak powinien wyglądać ten system.
 2. Te rozmiary map łatwiej też jest łatwiej dopracować. Chyba teraz to najlepsze wyjście.
 3. Witam Są dwie ważne sprawy ze skinami. 1. Moim zdaniem skiny kupowanie osobno w sklepie w menu czy odblokowywanie w przepustce nie powinny być zamieniane na punkty BP(nie powinno być takiej możliwości) gdyż po pierwsze te skiny nie mają powtórek/duplikatów oraz zmienione na punkty BP przepadają i kiedy ktoś zrobi tak przez przypadek nic nie jest w stanie z tym zrobić. 2. Na niektórych skinach nie widać kiedy jest założona kamizelka co utrudnia ocenienie czy przeciwnik nosi kamizelkę czy nie i jaka wtedy broń da radę. Chyba nie opracowano wyglądu założonych kamizelek na niektóre skiny przez co trochę wygląda to jak gdyby kamizelki były niewidzialne.
 4. Tak aby każdy mecz miał wpływ na wbijanie poziomów przepustki nawet w minimalnym stopniu(nie żadne 0 PD przepustki bo mecz trwał tylko 2 minuty i 58 sekund). Też nie powinno być żadnych limitów PD przepustki.
 5. Ten nowy Survivor Pass 3: Wild Card jest tylko następnym przykładem ,że wciąż musi się zmienić podejście do gry bo po raz kolejny otrzymaliśmy coś czego nie akceptujemy i tego nie lubimy a mianowicie znów trzeba przetrwać te 3 minuty aby mecz miał wpływ na wbijanie poziomu w Survivor Pass 3: Wild Card. Przez takie coś odchodzą gracze. Przy jednym meczu starta nie jest aż tak duża ale jak podliczy się wiele meczów to już nie jest tak kolorowo. Wystarczy rozegrać 500 meczów powiedzmy z maksymalnym czasem 2 minuty by zobaczyć jak zły jest ten system bo nic nie zyskujemy aby wbijać poziomy Survivor Pass 3: Wild Card.
 6. No need free PUBG. PUBG in 2019 still have potential. PUBG must be PUBG(need next maps and etc.).
 7. Witam Gra wciąż jest fajna ale uważam ,ze trzeba zmienić podejście twórców do tej gry. Nie wiem czy dobrym rozwiązaniem są skiny dostępne tylko na określony czas, spotykałem się z opiniami ,że lepszy nawet najgorszy skin na zawsze niż najlepszy na np. 10 dni. A te punkty przetrwania były totalnie bez sensowne bo trzeba było przetrwać te pierwsze 3 czy 2 minuty aby meczy był opłacalny(nie stracony czyli bez punktów przetrwania). Sam pomysł z tymi punktami może był dobry ale wykonanie fatalne. Bywało tak ,że przy misjach czy rożnych innych opcjach były potrzebny exp ale oczywiście wszystko było tak zrobione ,że był dzienny limit co wielu odstraszało czy wręcz odpychało. Nie chcemy gry z limitami(szczególnie kiedy gra jest płatna). To tylko ułamek tego co działo się przeszłości, mam nadzieje ,że podobne sytuacje już nie będą się zdarzały bo zmieni się podejście twórców, kiedy gracze mówią ,że coś jest złe albo się nie sprawdzi to nie ma sensu po raz kolejny to dawać(np. do nowego karnetu).
 8. Witam Czasami podczas uruchomienia gry gra jest zminimalizowana do pulpitu i trzeba klikać na pasku zadań aby grę maksymalizować. Taka sytuacja występuje na windowsie 7.
 9. Witam Jeżeli chodzi o pojazdy w przyszłości jakie mogły by pojawić w w PUBGu to chciałbym aby były to ciekawe pojazdy, taki trabant czy syrena mają fajny specyficzny dźwięk silnika(dwusów). Star 200 też posiada fajny dźwięk silnika. Te pojazdy są przykładem ,że być może nie zawsze chodzi o wygląd ale też o dźwięk silnika. Pojawienie się jakiegoś pojazdu z nadwoziem kombi jak Fiat Palio Weekend byłoby też super. Generalnie chodzi by wprowadzać pojazdy które mogą w czymś być fajne(rodzaj nadwozia, dźwięk silnika, nietypowy wygląd i itp.). Należy też zwrócić uwagę ,że zbyt podobne czymś pojazdy nie są dobrym rozwiązaniem(przykład fiat 125p i polonez 1500 mają podobny dźwięk silnika), chodzi tutaj ,żeby nie wprowadzać za dużo pojazdów w czymś podobnym do siebie( jeden taki w zupełności wystarczy). Dobrze gdyby też było więcej pojazdów z różnych krajów. Jeżeli będzie w przyszłości ciężarówka czy autobus to raczej potrzeba do tego nowej mapy bo na obecnych bywa tak ,że odległość pomiędzy drzewami jest nie zbyt duża co może stanowić problem przemieszczania się pomiędzy drzewami.
 10. Witam Wydaje mi się ,że następna mapa po Vikendi to mogła być przypominająca Polskę. Można by dać lokację z kopalnią jak na śląsku czy odwzorować osiedle Metalchem w Opolu. "Osiedle w przeważającej części jest złożone z budownictwa wielorodzinnego – bloki mieszkalne o kształcie podłużnym i formie klockowej, charakterystycznej dla budownictwa z "wielkiej płyty", zbudowane zostały na przełomie lat 80. i 90. XX w. Wybudowanie osiedla wiązało się z powstaniem dużych zakładów przemysłowych Metalchem i nieco później kilku innych zakładów i firm handlowo-usługowych, m.in. Bed-Met Logistic, APC Presmet, Metalchem Serwis, Tower, Explomet, Iveco, Chem-Sped." - zródło wikipedia. Może też odwzorować Wisłę ze skocznią narciarską. Może fajnie gdyby powstała taka wielka lista fajnych miejsc w Polsce które mogły by się pojawić na nowej mapie w PUBGu.
 11. Now need: Type 100 submachine gun Type 25 Owen Gun Browning wz.1928
×
×
 • Create New...