Jump to content

Barış Torunlar

Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Barış Torunlar

 • Rank
  Roadkill
 • Birthday 01/14/1995

Recent Profile Visitors

238 profile views
 1. https://www.pubg.com/2019/05/15/update-29/ İngilizce bug fix sayısı (27) https://www.pubg.com/tr/2019/05/15/guncelleme-29-simdi-test-sunucusunda/ Türkçe çeviride bug fix sayısı (14) Sanırım sonradan eklenen düzeltmeler eklenmemiş.
 2. 1. Candid sight takılı silahın normal dürbün açma süresi azalıyor. 2. [Yerden alınan silahın atış modu "otomatik" olarak ayarlandı] Yerden alınan silahın atış modu değiştirildiğinde 2. silah yerden alınıp o slota koyulduğunda ilk silahın atış modu uygulanıyor. 3. Replay de oyun durdurulup tekrar başlatıldığında ekranda kalıcı bir pixelleşme oluyor ve oyun yeniden başlatılmadan bu pixelleşme geçmiyor. (Video) 4. Bazı eşyalar yerden alınmıyor 4 oyunun 2'sinde başıma geldi. 5. Menüde oyundan çıkış yap kısmına basıldığında iptal tuşu tepki vermiyor. 6. Oyunun çıkışından beri düzelmeyen hata! Özelleştir menüsündeki lag ve geç yükleme sorunu (Net 16Mbps) (Video) ÖNERİ: [FPP Oyuncuları] Bekleme alanı ve maç sonunda(8 saniyelik alan) emotlar TPP olarak oynatılabilir.
 3. 2-3 Gün Önce fark ettim fakat bugün yazabildim belkide düzeltilmiştir bilmiyorum fakat öldürme yazısındaki font sorunlu.
 4. @PUBG_Begmeritz Haftaya çarşamba düzelir diye umuyorum
 5. Oyun tam ekran pencereli modda açılıyor fakat tam ekran yazıyor. Pencereli moda alıp sonra tam ekran moduna alınca düzeliyor. Test sunucusunda bu hata düzeltilmeden ana oyuna geldi ilginç.
 6. @PUBG_Sly Bugün gelen güncelleme ile gene düzelmedi kimse umursamıyomu yoksa haberleri mi yok bu hatadan yardımcı olurmusun ingilizce olarakda yazdım geri dönüş yok
 7. Bu özellik gelmesi bence güzel olur
 8. Buggy de direksiyon ve iç kabin hatası var. Video ==> Haritada küçük bir hata var. Video ==>
 9. Araç içi envanterine bende sıcak bakıyorum eklenirse çok güzel olur
 10. Türkçe karakterler eklenmiş test server da sıkıntı yok fakat sadece kil yazısında "ş" harfi yok
×
×
 • Create New...