Jump to content

Siruzan

Newcomer
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Siruzan

 • Rank
  Noobster

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. buraya ticket attım ama onlar hesabını onaylamalısın dediler. ben haftalardır oynuyorum hesabım onaylı zaten. beni anlayabildiklerini sanmıyorum

  1. Show previous comments  11 more
  2. temaskenan

   temaskenan

     Aldığın mesajın aynısını almak için yeni üyelik açtım ve PC PUBG Lite girip, hesabım otomatik olarak PC PUBG Lite ile bağlı oldu. Rastgele bir takma at alıp, karakterimi oluşturdum. Daha sonra yeni açtığım hesabı komple sildim, tekrar aynı mail adresi ile yeni hesap açtım. Siteden hesabı kontrol ettiğimde senin karşına çıkan mesaj ile karşılaşmadım. Daha sonra oyuna tekrar girip aynı takma ismi almaya kalktığımda alamadığımı fark ettim. 

    Burada biraz kafam karıştı, yaşadığın durumun anormal bir durum olduğunu düşünmeye başladım, hesabının silinmeden önce e posta adresinin değiştirildiğini ve boş kalan hesabının silindiğini düşünüyorum.

    Senden şunları yapmanı rica ediyorum;

   • Silinen hesabında kullandığın takma ismi alıp,alamadığına bakmanı.
   • Yeni bir e posta adresi ile üyelik açıp, PC PUBG Lite girip, arkadaş ekleme kısmından silinen hesabındaki takma ismi bulmanı ve takip etmeni istiyorum. Eğer silinen hesabında kullandığın takma isim çevrimiçi işe hesabının çalındığını düşünebilirsin.

    

    

   arkadaş ekleme.png

  3. Siruzan

   Siruzan

   bak aldığım hata tam olarak bu. şu an çevrimdışı olarak gözüküyor eski kullanıcı adım ve alamıyorum o kullanıcı adını başka bir hesap ile. bununla ilgili ne yapabilirim peki çalındıysa

   Adsız.png

  4. temaskenan

   temaskenan

   Karşılaştığın mesaj PC PUBG Lite ile alakalı değil, kullandığın steam hesapları ile ilgili. Şimdi taşlar yerine oturdu.

   Anti Virüs ve Anti Malware yazılımlarıyla bilgisayarını baştan aşağı taramanı rica ediyorum, bir virüs veya malware bulduğunda sonuçları benimle paylaşmanı istiyorum.

   Eski hesabını, takip edebildiğin kadar takip etmelisin eğer eski hesabın çevrimiçi olursa hesabının %100 çalındığını söyleyebilirim sana.

   Hesabının e posta adresi değiştirilerek çalınması konusunda neler yapılabilir bilmiyorum fakat PC PUBG Lite destek ekibine hesabının e posta adresi değiştirildiğini ve silindiğini anlatan bir bilet oluşturduğunda alacağın cevaplara göre hareket edebilirsin. PC PUBG Lite hesaplarının e posta adresleri çok kolay değişmektedir, e posta adresini hesabın şifresini bildiğin taktirde, ilk e posta adresinden onay almadan değiştirilebiliyor.

    

    

 2. my profile was deleted after the last update. I've been playing for months. I entered my account after the last update and my profile was deleted. I've been throwing tickets for 2 days, but could you help me find a solution?
 3. my profile was deleted after the last update. I've been playing for months. I entered my account after the last update and my profile was deleted. I've been throwing tickets for 2 days, but could you help me find a solution?
 4. my profile was deleted after the last update. I've been playing for months. I entered my account after the last update and my profile was deleted. I've been throwing tickets for 2 days, but could you help me find a solution?. haftalardır oynadığım hesapta ki profilim silinmiş durumda. envanterim dahil olmak üzere her şey sıfır durumda. lütfen yardımcı olun
×
×
 • Create New...