Jump to content

Mythbull

Newcomer
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Mythbull

 • Rank
  Noobster
 1. Merhaba Sayın Yetkili Kişiler! Eşya exchange özelliği, yeni geliştirmeler ve bazı düzeltmeler (ses, şarjör değiştirme animasyonunun hızı, yumruk hızı v.b.) oyuna ne zaman gelecek bilgi verebilirmisiniz? Kolay gelsin! İyi çalışmalar!
 2. Merhaba Arkadaşlar! Sizlerden fikir almak adına kıssacık bir VAC Shot Teaser Montaj Videosu derledik. 6 saniyelik bu video gelecek olan videoların sadece ön izlemesidir. Daha güzel videolar için lütfen kanalımı takip etmeyi beğenmeyi ve eleştirilerinizi güzel yorumlarınızı videonun altından eksik etmeyiniz PUBG ailesini kanalıma davet ediyorum kanaldaki ilk video budur ama dediğim gibi devamı için takipte kalınız. Hiç bir kar gütmeden sadece hobi olarak mesleğiminde bilişim olmasından kaynaklı arkadaşımla videoları editleyip sizler için güzel videolar oluşturmaya keyifli vuruşlar izletmek için bu yola çıktım. Umarım beğenirsiniz. Bol eğlenceler iyi oyunlar!
 3. FPP Kamera çok yakın biraz daha uzaklaşması gerekiyor. Ayakkabı varken ki ses ile çıplak ayak sesi aynı düzelmesi gerekiyor. Sanhok haritasından SCAR-L kaldırılıp yerine QBZ Gelmeli. Şarjör animasyonu kısaltılmalı çok uzun sürüyor şarjör değiştirmek. @PUBG_Begmeritz Umarım ilginizi arttırırsınız.
 4. FPP Kamera çok yakın biraz daha uzaklaşması gerekiyor. Ayakkabı varken ki ses ile çıplak ayak sesi aynı düzelmesi gerekiyor. Sanhok haritasından SCAR-L kaldırılıp yerine QBZ Gelmeli. Şarjör animasyonu kısaltılmalı çok uzun sürüyor şarjör değiştirmek.
 5. Yok yok her görevde değil zaten dostum sadece "bir maç içinde takım arkadaşını 2 kere kaldır" görevini değiştirdiğimde "bir maç içinde takım arkadaşını 3 kere kaldır" ile değişiyor
 6. Merhaba @PUBG_Begmeritz; Günlük görevlerde bir maç içinde takım arkadaşını 2 kere kaldır görevini değiştirdiğimde takım arkadaşını 3 kere kaldır görevi geliyor bu bir sorun değil muhtemelen ancak aynı görevi sayıyı arttırarak veriyor bunun için bir değişiklik yapılabilir mi acaba? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar...
 7. İlginiz için ben teşekkür ederim @PUBG_Begmeritz oyunun daha iyi hale gelmesi için bir oyuncu olarak elimden geleni yapmaya hazırım Hatalar ile karşılaştıkça geri bildirimde bulunacağım. İyi çalışmalar. 🖐️
 8. Merhaba! Oyunu severek oynuyorum ancak bazı hatalar can sıkıcı olabiliyor. 1) 6x veya 8x scope ile silah veyahut mesafe farketmeksizin rakibimin kafasına nişan almama rağmen mermiler rakibimin içinden geçiyor haliyle vurduğum rakibimi vuramamış oluyorum. 2) Seslerle ilgili sorun var etrafımda kimse olmamasına rağmen sanki dibimde rakibim yürüyormuş gibi ses geliyor çoğu zaman. 3) Şarjör değiştirme animasyonları aşırı derecede yavaş PUBG Steam sürümündeki gibi olması herkes için daha güzel olacaktır umarım buda düzeltilir. Teşekkürler !
×
×
 • Create New...