Jump to content

İlkerowic

Member
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Excellent

About İlkerowic

 • Rank
  Redzone Victim
 • Birthday 06/17/1995

Recent Profile Visitors

271 profile views
 1. Ticket at ama #EN olarak at çabuk cevap alırsın.
 2. Öncelikle LITE'da gelmesi gereken bir çok özellik hala gelmemiş durumda. Daha çok var gelmesine diyebilirim.
 3. Arkadaşım, ben afterburner kullanıyorum ben ban vs yemedim hiç. Yiyen arkadaşlar MSI'i paravan olarak gösteriyor olabilirler ama elbette belki gerçekten haklı da olabilirler. Bandicam uygulamasıyla video cekerken fps göstergesi cıkıyor onu aç ama video cekme yine fps değerlerini görürsün.
 4. Hocam benim ticketlara 1 max 2 günde cevap geliyor. İngilizce olarak atın ticketları. TR bakım kısmı az kişi olduğu için baya yoğundur. EN destek ekibine at dönüş alırsın.
 5. Sunucularımız, Türkiye saati ile, 11:00 – 14:00 saatleri arasında bakıma alınacaktır. Yaşamış olduğumuz bu durum ile ilgili üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Daha iyi bir PUBG LITE oyun deneyimi için çalışmalarımız devam ederken, bizi takipte kalın. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkürler, PUBG LITE. (this news has been taken from https://lite.pubg.com/tr/2019/06/10/acil-bakim-calismasi-10-haziran-sunucu-bakim-calismasi/ here)
 6. İyi bayramlar başkan

  1. temaskenan

   temaskenan

   İyi bayramlar ve nice bayramlara İlker.

 7. Tartışmak için burası doğru bir yer değil beyler. Burası yardımlaşma ve hataları bildirmek için var. O yüzden forumda tartışmayın... Saygılar.
×
×
 • Create New...