Jump to content

MaCzO

Member
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MaCzO

 • Rank
  Roadkill
 1. 1. Sprawdź myszkę na innej grze. 2. Sprawdź ustawienia gry czy na lewym przycisku nie jest coś jeszcze zbindowane - najlepiej zresetuj ustawienia klawiszy do domyślnych. 3. Sprawdź inną myszkę na swoim komputerze.
 2. Trochę brutalnie napiszę, czy pijakowi który podchodzi do Ciebie po 5 złoty mówiąc Ci, że chce na wino to mu dajesz ? Za afk farming powinno być 0. Jak ktoś potrzebuje 10 PD to dostaje je za parę minut gry i to chyba nawet więcej niż 10 PD, chyba 3 minuty musi przeżyć aby dostać PD ale nie jestem do końca pewny.
 3. Taki mały detal a jak boli w oczy.
 4. Chłopie naucz się czytać, ze zrozumieniem, albo odpuść sobie czytanie forum i wróć do szkoły. To co ja napisałem to: Nie twierdzę że nie bo może być tak jak napisałeś może to być desync, ping, pakiety a może być to po prostu to że jak stoisz przy brzegu ściany skierowany do niej twarzą to ramie będzie wystawać i przeciwnik jeszcze Cię widzi, polecam iść na wood paintball lub asg gdzie na polu jest liczna zabudowa i przekonasz się na własnej skórze co to znaczy stać przy ściance i dlaczego dostałem w pupkę A ty mi tu cały czas próbujesz wcisnąć, że ja twierdzę, że przez ściany strzela. Sam zacząłeś mi zarzucać: Maczo co ty brales?:) jak na zywo mozna przez sciane reke wystawic? przy brzegu ściany skierowany do niej twarzą to ramie będzie wystawać i przeciwnik jeszcze Cię widzi - gość wychylił na nich i zaraz zaczął się chować, w momencie kiedy jego głowa była za ścianą to brzeg ciała był jeszcze widoczny i w to dostawał, dlatego zdechł. I nie bierz tego więcej albo bierz połowę. Pozdrawiam.
 5. Witam. Przesyłam kolejnego bug'a z gry, tym razem zamiast krzaków są pudełka
 6. Generalnie studio powinno się skupić na tworzeniu map rozmiarów Vikendi lub Shanook. Ponieważ silnik gry niezbyt znosi otwarte przestrzenie to mapy nie powinny być za wielkie.
 7. A jak byś rozwiązał afk farming ? Ktoś włącza grę dołącza się i wywala go na końcu i czeka na strefę aż ta go w końcu zabija. I za to ma otrzymywać punkty ?
 8. Witaj Bradanvar. Wszystkie wymagane dane zostawiłem w wątku. Wiem, że dużo czasu nie minęło i pewnie masz tu urwanie głowy, ale dla pewności spytam. Czy jest już jakieś rozwiązanie ?
 9. Witam. Już jakiś spory czas temu walczyłem z problemem przycinania się gry co 10 - 15 sekund co nie zawsze wiązało się ze spadkiem fps. Zmieniłem komputer i przez jakiś czas było w porządku, lecz zmora wróciła. Zacząłem szukać przyczyny i zauważyłem, że system Windows 10 nie opróżnia bufora pamięci RAM. Już po zalogowaniu się do systemu bufor zajmował 3.2 GB ! Zacząłem szperać w Internecie i znalazłem na jakimś forum link do filmu. Sprawdziłem, wykonałem i gra działa jak na początku, bez ścinek. Jeżeli masz taki problem to polecam wykonać to co znajduje się na filmie. https://www.youtube.com/watch?v=WnKDPLjbg_I&t=1s Jak pomogło nie zapomnij zostawić like
 10. Raczej co Ty brałeś jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale pozwól że użyję swoich umiejętności painta i Ci to narysuję Jak widzisz gościu stoi blisko przy ścianie i jego gęba jest schowana natomiast ramie i ręka wystaje za ścianę on nic nie widzi prócz ściany ale Ty z drugiej strony stojąc widzisz jego ramie i rączkę i nóżkę. Idąc w lewo będziesz go widział coraz więcej a on nic nie będzie widział jak się nie rozgląda na lewo i prawo.
 11. To co pokazałeś na filmiku to zwykły desync chociaż jak dla mnie to przeciwnik jeszcze widział ramie gościa z uzi na tym filmie masz wytłumaczone co to jest perspektywa i zasada kątów która w rzeczywistym świecie również ma miejsce https://www.youtube.com/watch?v=P0ZbqlWT3wI Nie twierdzę że nie bo może być tak jak napisałeś może to być desync, ping, pakiety a może być to po prostu to że jak stoisz przy brzegu ściany skierowany do niej twarzą to ramie będzie wystawać i przeciwnik jeszcze Cię widzi, polecam iść na wood paintball lub asg gdzie na polu jest liczna zabudowa i przekonasz się na własnej skórze co to znaczy stać przy ściance i dlaczego dostałem w pupkę Pozdrawiam. Cześć.
 12. Panowie, gra łączy z serwerem z najlepszym pingiem jaki jest możliwy ale na obecną chwilę, niestety gra nie jest w stanie przewidzieć, że coś podczas meczu może się zmienić i trzeba mieć świadomość tego, że podczas gry nasze łącze może mieć jakieś skoki. To że w pubg ping jest wysoki a w innej grze jak cs go jest niski nie znaczy, że wasze łącze jest niezawodne i takie super, ponieważ na ping składa się wiele czynników takie jak na ten przykład dystans. Niestety nie ma jeszcze takiego programu który blokował by połączenia na serwery poza Europę jak w przypadku cs go gdzie możemy zablokować resztę świata a zostawić Europę i cieszyć się niskimi pingami nieustannie, używając takiego programu trzeba niestety liczyć się z tym, że wyszukiwanie meczu wydłuży się kilkakrotnie.
 13. Date Seen:2018 Server: Live System Specifications: Operating System: Windows 10 ver. 1809 Graphics Card: Gigabyte GTX 1080 Windforce OC 8GB CPU: i7 9700k RAM: G.Skill Ripjaw V 3200MHz 16 Gb (2x8) Full explanation of issue: During game launch program for graphic card close himself aorus engine and Xtreme engine, when game start and I do alt + tab and start the program it will be working to the end. Error message details: There is no any error or other information about the problem Troubleshooting attempted: Changing program on afterburner with rivatuner to monitor fps and cpu/gpu consumption Other Information:Using afterburner there is no problem with closing aplication himself but one freeze my whole pc, the restart button was not respond so i was must to use power off button. After when i log on on windows again all settings in game was restarted himself. Freeze probably was because i too much oc my graphic card. I'm more than sure that game with msi afterburner with stock graphic voltage, power limit, temperature, core, memory work without any problems.
 14. Witam. Nadal problem nie został rozwiązany. Gdy włączam grę zamyka program od grafiki. Dodatkowo spróbowałem innego programu - MSI afterburner i tego o dziwo nie wyłącza ale zawiesza cały komputer. Kiedy zostanie to naprawione ? Jakiś feedback z waszej strony ?
 15. Witam. Jak w temacie, krzaki w powietrzu.
×
×
 • Create New...