Jump to content

bypredator

Newcomer
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About bypredator

 • Rank
  Noobster
 • Birthday 01/19/1998
 1. bypredator

  Yayıncılara iltimas?

  Öncelikle bu oyunun fps oyunu olduğunu ve el-göz--kol-beyin koordinasyonunun bir parçası olduğunu hatırlatmak isterim. Spray denilen şey siz sıktığınızda silahın tepmesinin tersine mouse u hareket ettirmenizle oluşan bir koordinasyon, bunu ne kadar çok sık tekrar ederseniz kas hafızası denilen şey sayesinde spray atmanız kolaşlaşıcaktır, Sizde traning mod da kendi seçtiğiniz eklentilerle spray çalışıp kas hafızanızı geliştirebilirsiniz. Son olarak Pubg de Macro kullanmayı geçtim macro programlarına dahi izin yok Bu Yayıncı CodeMarco Ban yedi sebebi nedir bilmiyorum ama pubg de macro kullanılsa dahi bütün silahların tepmeleri farklı ve M416 için konuşacak olursak Namlu ucu freni olunc ayrı sekiyor alev gizleyici olunca ayrı Dikey tutamaç olunca ayrı sekiyor Taktik kundak olunca ayrı sekiyor ve bütün eklentiler sabit bile olsa iki kere spray atsanız önceli sprayle ilk spray gene farklı oluyor bu sebeple macro kullansanız dahi başarıya ulaşamazsınız. Code marconun Vuruşlarının olduğu bir video yu bırakıyorum buraya bakarısınız.
 2. Öncelikle Güncelleme gelmesinin bir iyi yanıda her güncelemede anticheat ini güncelleyen bir firma bluehole ek olarak diğer oyuınlarda reporladığımız oyuncuları ya banlanmıyor ya da hileye karşı herhangi bir önlem alınmıyor ama anticheat konusunda tebrik ettiğim bi firma bluehole çünkü dün raporladığım oyuncunun geri bildirimi bu gün geliyor hızlı bir anticheat i var ama oyun bir fps oyunu ve rank oyunu olmadığı için yani herkes belirli bir elo aralığında olmadığı(Karşına Esporcu da gelebilir yeni başlayanda) için bazı vuruşlar imkansız gibi görürebiliyor bunun direk hack olduğunu söylemek zor size hile gibi gelen kişileri raporlayın bizde raporluyoruz. Her ne kadar anticheat i geliştirselerde battleroyal oyunlarında hilesiz bir oyunun imkanı yok
 3. bypredator

  Pubg Squad Oyuncu Yerleştirme Hatası

  Bu hatayı daha önce Erken erişim dönemindeyken yaşamıştım, Süre bitiminde uçağa bindiğimde bir kişiyi kicklemişti oyun ve 4 kişi kalmıştık. Siz 5 kişi mi oyunu bitirdiniz yoksa sadece lobide mi 5 kişiydiniz ?
×