Jump to content

temaskenan

Member
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

2 Followers

About temaskenan

 • Rank
  Panic Fire
 • Birthday 01/01/1993

Recent Profile Visitors

857 profile views
 1. DxDiag.txt dosyalarınızla birlikte, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, bir bilet oluşturun ve yaşadığınız sorunu detaylandırıp anladın, PC PUBG Lite destek ekibine. PC PUBG Lite Destek Ekibi : https://litesupport.pubg.com/hc/tr/requests/new
 2. Merhaba ve PUBG PC/LITE/XBOS/PS4 formuna hoş geldin. PUBG Mobil ile ilgili soruları, sorunları ve fazlası için aşağıda verdiğim adrese tıkla. https://support.pubg.com/hc/tr/articles/360002193033-PUBG-Mobile-soruları-sorunları-ve-fazlası
 3. Mantıklı konuşuyorsun, DxDiag.txt dosyalarınızla birlikte, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, bir bilet oluşturun ve yaşadığınız sorunu detaylandırıp anladın, PC PUBG Lite destek ekibine. PC PUBG Lite Destek Ekibi : https://litesupport.pubg.com/hc/tr/requests/new
 4. Darboğaz konusunda çok detaylı bilgi veremeyeceğim çünkü darboğaz konusunda çok teknik bilgim yok diyebilirim. Senin bilgisayarındaki darboğaz sorunu işlemci ile alakalı kullandığın işlemciyi İntel Core i7-8700K yükseltirsen yaşadığın darboğaz problemini aşarsın. Oynadığın oyunu diğer oyunlarla kıyaslama, şuan oynadığın oyun beta aşamasında ve bir çok yazılımsal vb. sorunları olan bir oyun. İyi geceler.
 5. Bilgisayarında darboğaz sorunu var fakat bu durum oyundan atmasının tek sebebi değil. Aşağıdaki çözümleri uygulayıp, geri dönüş yapar mısın? İntel markalı dahili ekran kartını aygıt yöneticisinden devre dışı bırak. Nvidia ekran kartının eski sürücüsü olan orijinal sürücüsünü bulup, bilgisayarına kur. Oyunu test et. Oyun oynarken, cpu, gpu, ram kullanımı ve sıcaklığını gösteren bir yazılım kur. Ve oyundan atılmadan önceki değerleri benimle paylaş.
 6. Merhaba, bilgisayarında darboğaz sorunu var fakat bu durum oyundan atmasının tek sebebi değil. Ve kullandığın güç kaynağının (PSU) gücü(W) ne kadar? Ekran kartının eski sürücüsü olan orijinal sürücüsünü bulup, bilgisayarına kur. Oyunu test et. Oyun oynarken, cpu, gpu, ram kullanımı ve sıcaklığını gösteren bir yazılım kur. Ve oyundan atılmadan önceki değerleri benimle paylaş.
 7. Merhaba ve PUBG PC/LITE/XBOS/PS4 formuna hoş geldin. PUBG Mobil ile ilgili soruları, sorunları ve fazlası için aşağıda verdiğim adrese tıkla. https://support.pubg.com/hc/tr/articles/360002193033-PUBG-Mobile-soruları-sorunları-ve-fazlası
 8. Klavyenizdeki Windows tuşu ve R tuşuna basın. (Windows + R) 2. Çıkan pencereye "dxdiag" yazın. 3. Karşınıza çıkan, Sistem Özellikleri penceresinde "Save All Information" / "Tüm Bilgileri Kaydet" kısmına tıklayın. 4. DxDiag.txt dosyasını bu gönderinin altında paylaşın.
 9. Ve istemci üzerinden "Kontrol Et & Onar" yapmayı denedin mi?
 10. PC PUBG Lite, önerilen düşük sistemin altındaki sistemlerde çalışabilir fakat bu çok düşük sistemlerde yaşadığın sorunlar Pubg geliştiricilerini ilgilendirmiyor, bu tür durumlarda destek ekibi ve forumdaki geliştiriciler yardımcı olamayacaklarını dile getiriyorlar. Şansını zorlamak istiyorsan, temiz bir Windows 10 kurulumu yap bilgisayarına daha sonra Windows 10 oyun performansı için önerilen ayarları internetten bulup, kendi işletim sistemine uygula. İşletim sisteminin için en son yayımlanan güncellemeleri al ve sürücülerini "Driver Booster Free" yazılımı aracıyla güncelle. Pubg Lite ve desteklerini resmi sitesinden indirip, bilgisayarına kur. Oyunu çalıştır bir ihtimal yaşadığın durduruldu hatasını kurduğun temiz sistemde almayacağını düşünüyorum.
 11. Aşağıda verdiğim bağlantılara tıkla, bilgisayarını test ettir. Ve sonuçlarını benimle paylaş. https://www.userbenchmark.com/ (Orta kısımda yer alan "Free Download" yazısına tıkla ve indirdiğin dosyayı çalıştır.) https://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/pubg-lite/18518 (Sağ kısımda "Can You Run It" yazan yazıya tıkla ve istenilenleri yap.)
 12. Ekran kartının güncel olmayan, orijinal sürücüsünü AMD veya HP destek bölümlerinden bulup indir, kur. Ve oyunu çalıştırıp test et. Ekran kartının yazılımında işlemcinin saat hızı vb. değerlerin yükseltilmesine izin veren bölümler açıksa, işlemcinin saat hızını yükselt. Aldığın hata, ekran kartının işlemcisinin saat hızın düşük olması ile alakalı gibi gözüküyor. Ekran kartının işlemcisinin saat hızını yükseltirsen, oyunu açabilirsin.
×
×
 • Create New...