Jump to content

temaskenan

Member
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About temaskenan

 • Rank
  Roadkill

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. temaskenan

  Takas Edilemez Saçmalaması

  Takas edilmez güncellenmesi boşuna veya havadan sudan gelmiş bir güncelleme değil. Aç gözlü ve güvenilirliği tartışmalı Pubg eşyalarını satan siteler yüzünden bu güncelleme geldi. Pubg yetkilileri bu gibi sitelerin önlerine geçtiği zaman bu güncellemeyi kaldıracaklarını söyledi. Ve herkes Ring Of Elysium oynamıyor, steam istatistiklerinde yalan dolan olmaz. Kaynak
 2. Visual studio 2017 ve .NET Framework 4.7.2 indir, güncellemeni yap. Ve özel mesaj yoluyla attığım vidyoyu izleyip, vidyodaki adımları uygula. Bu dediklerimi harfi harfine yaptıktan sonra geri dönüş yap. Sistemi güncellemeden ve yazdığım yazılımları indirmeden sorununu çözemeyiz. Ve bu sorun Pubg ötürü kaynaklanmıyor, bu durumun sorumlusu bizzat microsoft ve sistemini güncellemeyen kullanıcıdır. Bu sorunu yaşayan çoğu kişinin işletim sistemleri güncel değildi ve indirdikleri işletim sistemleri isimsiz kişiler tarafından modifiye edilmiş yani ellenmiş sistemlerdi.
 3. Başlat tıkla , arama kısmına Çalıştır yaz ve çalıştır. Daha sonra çıkan pencereye dxdiag yaz enter bas. Çıkan pencerede ''İşletim sistemi:'' karşısındaki yazanı buraya yaz. Sanırım işletim sisteminiz güncel değil. Eylül güncellemelerini almamışsınız.
 4. .NET Framework 4.7.2 mikrofonla direk alakası yok, bir şeyi fix yok fakat bilgisayara yüklediğin yazılımların,oyunların düzgün çalışabilmesi için bir gereç. Sorun giderici sorun bulmadıysa, işletim sistemini diğer arkadaşın yaptığı gibi değiştirmen gerekiyor.
 5. Visual studio 2017 ve .NET Framework 4.7.2 bilgisayarında kurulu mu? Windows 10 - Denetim masası - Güncelleştirmeler ve Güvenlik - Sorun gider - Konuşma (Mikrofon) üzerine gel bir kere tıkla - Sorun gidericiyi çalıştır. Sorun gidericinin sonuçlarını yazarsın buraya.
 6. temaskenan

  Adam öldüremiyorum

  Silahlar eklentisiz pek bir şey ifade etmiyor, bu yüzden eklentiler son derece önemli. Oyuna başladığında haritalarda az kişilerin gittiği yerleri seçmeni öneririm, ana silah yani birinci silah olarak oyunu çözene kadar AKM tercih etmeni öneririm. AKM ile spray yapmayı öğrenirsen, çoğu 1vs1 savaşta galip olarak ayrılırsın.
 7. temaskenan

  Sesli Görüşme Sorunu

  Windows 10 güncelleştirmelerini haftada bir kez kontrol et. İndirdiğin sistem güncel değil, güncellenmesi lazım.
 8. temaskenan

  Pubg Sesli sohbet sorunu

  Torrent üzerinden güncel Windows 10 indirip, kur. Çoğu bu sorundan muzdarip olanlar dediğimi yaparak sorununu çözdü.
 9. temaskenan

  Sebepsiz yere Ban yedim ''GlobalBan'

  Tamamen saçmalık, söylemediğin başka detaylar var. Yazdığın sebeplerden ban yemezsin.
 10. temaskenan

  Sesli Görüşme Sorunu

  Başlat menüsü > Ayarlar > Gizlilik > mikrofon >Uygulamaların mikrofonu kullanmasını izin ver onay kutusu etkin olsun.
 11. temaskenan

  Sesli Görüşme Sorunu

  Bilgisayara indirdiğin Windows 10 iso dosyasının bir md5 değeri var. Bu değer ile Windows 10 iso dosyasını indirdiğin sitedeki md5 değeri ile karşılaştır. Eğer karşılaştırdıktan sonra değerlerde farklılık var işe bilgisayara indirdiğin Windows 10 iso dosyası sıkıntılıdır. MD5 değerlerinin kontrolünü şuradaki makale yardımıyla yapabilirsin: http://www.emrahyumuk.com/hashtab-iso-md5-ve-sha-1-dosya-kontrolu/
 12. Merhaba @PUBG_Begmeritz Tek ekran kullanıyorum, klip ekleyemem şuan çünkü ölüm kamerası ve maçı kaydeden ayarları kapattım. Hata Ayrintisi: Görülen Tarıh: 24.12.2018 Sunucu türü: Normal sunucu, Avrupa sunucuları Sorunu çözmek için yapılan adımlar: Maç esnasında oyunu kapattım, tekrar açtım sorun çözülmedi. Ek bilgiler: Bu sorun genelde takım toparlandıktan sonra oyundan çıkan takım arkadaşları olduğu zaman meydana geliyor. Çalıştırma seçenekleri: -high -koreanrating Sistem Özellikleri: Machine name: DESKTOP-x Machine Id: {B2569999-035E-4951-AAF4-ED05E9600BB6} Operating System: Windows 10 Pro 64-bit (10.0, Build 17134) (17134.rs4_release.180410-1804) Language: Turkish (Regional Setting: Turkish) System Manufacturer: MSI System Model: MS-7996 BIOS: 2.H0 (type: UEFI) Processor: Intel(R) Core(TM) i5-6600 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz Memory: 8192MB RAM Available OS Memory: 8156MB RAM Page File: 2859MB used, 10928MB available Windows Dir: C:\Windows DirectX Version: DirectX 12 DX Setup Parameters: Not found User DPI Setting: 96 DPI (100 percent) System DPI Setting: 96 DPI (100 percent) DWM DPI Scaling: Disabled Miracast: Available, with HDCP Microsoft Graphics Hybrid: Not Supported DxDiag Version: 10.00.17134.0001 64bit Unicode Card name: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Manufacturer: NVIDIA Chip type: GeForce GTX 1060 6GB
 13. temaskenan

  Sesli Görüşme Sorunu

  İndirdiğin Windows 10 sürümüyle ilgili sıkıntı yaşamış olabilirsin. İndirdiğin Windows 10 md5 değerini indirdiğin yerdeki md5 değeri ile karşılaştır.
×