Jump to content

temaskenan

Member
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About temaskenan

 • Rank
  Redzone Victim
 • Birthday 01/01/1993

Recent Profile Visitors

381 profile views
 1. temaskenan

  İfade (Emote) kazanmak istiyorum

  Pubg Mobil "royale pass" bileti alarak ve seviye yükselterek ödüllerin içerisindeki ifadeleri alabiliyorsun. Ücretsiz olarak şuan ifade alamıyorsun bildiğime göre.
 2. temaskenan

  İfade (Emote) kazanmak istiyorum

  PC PUBG > DÜKKAN > EMOTE'LAR girdiğinde oyun parasıyla(BP) alabileceğin ifadeler mevcut. Şuanlık ücretsiz ifade bulunmuyor.
 3. Windows 10 için yayınlanan yeni bir güncelleme, PUBG başta olmak üzere bazı oyunlarda ciddi sorunlar ortaya çıkardı. PUBG oynarken FPS sorunu yaşayanlar, bunun nedenini arıyorsanız hiç uğraşmayın; maalesef sorunun kaynağı Windows 10 güncellemesinin ta kendisi! Eğer 1 Mart tarihinde gönderilen Windows güncellemesini bilgisayarınıza yüklediyseniz ve PUBG - A.L. oyunlarından bir tanesini oynuyorsanız, FPS sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle Windows 10 Professional ve Home sürümlerindeki sıkıntılar oyuncuların canını sıkmaya başladı. Ancak sorun sadece PUBG'de yaşanmıyor. 1 Mart tarihinde yayınlanan KB4482887 (OS Build 17763.348) güncellemesi oyunlarda kullanıcıların sistemlerini kilitlediğini, USB bellek taktıklarında farenin işlevini kaybettiğini ve grafik performanslarında sorunlar oluşturduğu dikkat çekiyor. Reddit'te ortaya çıkan konu başlıkları, sorunların D. 2'de yoğunlaştığını gösteriyor, ancak başka oyunların da adı geçiyor. Kaynak
 4. Selam @PUBG_Begmeritz Görüşümü gerekli yerlere ulaştırdığın için teşekkür ederim. Ve bilgisayarımdaki SDD disk yer olmadığı için test sunucusunu kuramadım,test etmeden de görüş bildirmek istemedim. Güncelleme canlı sunuculara iniş yaptığında test etme fırsatı bulabildim. Diğer dillere ait forumlarda benim gibi SDD disk yer olmadığı için test sunucunu kuramayan ve görüş bildirmeyenler var.
 5. temaskenan

  "Çorba Parası"

  Güzel bir konuya değinmişsin, ben de "Çorba Parası" sözünden rahatsızım çünkü "Çorba Parası" ülkemizde Polislere verilen rüşvetin ismidir. Oyunu 1. olarak tamamladığımızda "Ekmek Parası Çıktı" gibi bir sözle karşılaşsam mutlu olurum.
 6. temaskenan

  PUBG Güncelleme #26 Oynanışı Etkileyen Hatalar

  7. Oyun sırasında sesi açıp,kapattığımız zaman ufak bir donma yaşanıyor.
 7. temaskenan

  Ekran yazıları değişti!

  PC Pubg oynuyorsun ve ekrandaki "(X) Kaldır Uzatılmış Şarjör (HMS)" yazısından rahatsızsın sanırım. Bilgisayarına konsollara ait PC ile uyumlu kol takılı mı? Steam-Ayarlar-Kontrolcü-Genel Kontrolcü Ayarları-Genel Oyun Kumandası Yapılandırma başında tik işareti var işe kaldır. Yukarıdaki önerilerim çözüm getirmezse dil değiş ve Steam Pubg oyun dosyalarını doğrulama yap.
 8. temaskenan

  Görevleri yapmama sorunu

  Merhaba, Sezon bittiği için görevlerin anlamı kalmadı. Sezon sayfasının açık tutulma sebebi şu şekilde "Oyuncuların, kazandıkları ancak almadıkları ödülleri almaları için 27 Şubat saat 05.00’ten 13 Mart saat 05.00’e kadar bir lütuf süresi olacak."
 9. İşaret Fişeği güncellemesi PC Pubg "professional" kısmana zarar veriyor bence. Oyunun bir kaç gün sonra cılkı çıkacak çünkü İşaret Fişeği neredeyse her yerden çıkıyor. İşaret Fişeği'nin haritalarda doğması çok çok azaltılmalı veya gerekirse tüm FPP haritalarından kaldırılmalı.
 10. temaskenan

  Event Pass Alamıyorum...

  Kendi internet sayfalarında bulunan, satın alma kısmından ve oyunun içindeki mağazadan "vikendi event pass" kaldırmışlar. Şuan sadece PS4 ve Xbox kullanıcıları satın alabiliyor Vikendi biletini.
 11. temaskenan

  AVRUPA SERVERİ BEKLEME SÜRESİ

  Merhaba, Emülatör ile oynanlar emülatör oynayanlarla eşleştiriliyor. Rütbeler eşleştirme de dikkate alınmıyor,anladığım kadarıyla sen oyunu FPP olarak oynuyorsun. FPP çok tercih edilmiyor Pubg mobil versiyonda. FPP olarak oynayacaksan,takımlı eşleştirmeyi ve tüm haritaları seç fazla beklemezsin. Ve Pubg lite çıktığından beri emülatörlerin popülerliği azaldı.
 12. PC Pubg > ESC > Ayarlar > Oynayış içerisinde otomatiğe alma ayarları bulunuyor.
 13. Donanımın istenen özellikleri karşılıyor fakat neden oyunu çalıştırmamış anlamadım. Diğer forumlara baktım,senin gibi bu hatayı alanlar olmuş fakat hiçbirisi çözülmemiş. Son bir kaç önerim olacak,yüklemeye geçmeden önce Windows Defender kapat daha sonra Windows güvenlik duvarını kapat,yüklemeye geç. Ve istersen BlueStacks üzerinden Pubg yüklemeyi deneyebilirsin. Bunlar çözüm getirmezse işletim sistemini Windows 10 yükselt,ilk yorumumda söz ettiğim yazılımları kur.
 14. Rica ederim. Sorunu yazılımsal olarak algıladığım için yukarıdaki çözümleri verdim. Donanımını merak ettim,bu hatanın sebebi donanımsal da olabilir. Aşağıya bıraktığım özelliklerle kendi bilgisayarının özelliklerini karşılaştır. Ve ">>> Error information" tuşuna basıp,ekran görüntüsünü atar mısın? PUBG Mobile PC Sistem Gereksinimleri İşlemci: Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 RAM: 3 GB İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 DirectX: Version 9.0c Hafıza: 2 GB Önerilen Sistem Gereksinimleri İşlemci: Intel Core I3 8100 veya AMD Ryzen 5 2600 Ekran Kartı: GTI Nvidia GTX 660, GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon HD 7850 RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit) DirectX: Version 11 Hafıza: 120 GB ADATA SSD / 1 TB HDD
×