Jump to content

Ineix

Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Ineix

 • Rank
  Roadkill
 1. Jest problem, ponieważ granie na wczesnym dostępie było bardziej przyjemniejsze niż po wydaniu wersji 1.0. Zapewnienia twórców o ważnej łatce i dobieraniu graczy po pingu też gdzieś ucichł i nie trzeba zbytnio się domyślać. Ostatni szybko cofnięty event trybu wojny też szybko cofnięty z wiadomo jakich przyczyn. Jeżeli Ty się godzisz na takie traktowanie ( to jesteś tzw. łupem dla twórców na kupowanie kluczy, skrzyneczek, itp i przyklaskiwaniem i cieszeniem się o pomarańczowa broń, niebieska skrzynka patelnia z obrazkiem, hura, a optymalizacja jak leżała tak leży, takie dziecko, dla którego gówniany lizak był słodki to będzie się cieszył i podskakiwał, nie ważne czy zdrowy nie zdrowy, oczywiście bez urazy ), to z takim podejściem nic tylko życzyć dużo wsparcia, powodzenia w życiu wirtualnym jak i osobistym, to tak jakbyś kupował na stacji paliw benzynę, pokazywali by Ci kwotę do zapłaty, a Ty nie wiedziałbyś ile tego paliwa faktycznie nalałeś.
 2. ICYMI: wydarzenie w tym tygodniu zostało zakończone wcześniej z powodu nieprzewidzianych problemów ze stabilnością serwera. Inwestujemy, aby zapewnić, że nie powtórzy się to w przyszłości. Hahaah, czyżby liczebność graczy spadała, no w końcu inwestują , zobaczymy.
 3. Gdyby to było tak proste, to już dawno nie byłoby haxów. Killcam jakiś tam obraz ukazują, ale są tak nieprecyzyjne, że oglądasz, przyrządy celownicze w ogóle nie są na twojej postaci, a krew leci i dostajesz. Można się tylko domyślić jakie są opóźnienia, ale nikt Ci tego nie zaimplementuje do gry ( opcja podglądu aktualnego pingu i informacji sieciowej o jakości połączenia ), bo nie od dziś wiadomo, że serwery i netcode tej gry to "syf totalny".
 4. Serwery to dalej dno i 5 metrów mułu, opóźnienia, kolejna aktualizacja upiększająca grę, która nie wnosi nic istotnego, brak pracy nad optymalizacją serwerów, netcode porażka ( pingi zapewne 200-300ms ), to tak jakby ubierać żywą choinkę przez cały rok.
 5. Brak podglądu pingu w grze online, nie sądzę aby był to przypadek i przeoczenie ze strony twórców. Celowe i świadome, w czasie wczesnego dostępu jest ok, godzę się na to, ale po wydaniu officjal 1.0 chcę wiedzieć na jakim poziomie są serwery, gołym okiem widać, że są do dupy. Gra online bez możliwości rozgrywania meczy na równym poziomie, polecam obejrzeć filmiki z tego tematu, gra na serwerach na tym poziomie to jakieś nieporozumienie i loteria https://forums.playbattlegrounds.com/topic/216005-serwery-pubg-lag-game-online-no-info-ping/
 6. Dlatego to jest jedyna gra online, w której brak jest zaimplementowanej opcji podglądu pingu czyt. jakości połączenia do serwera w czasie rzeczywistym ( jak to we wszystkich grach online jest )- przypadek? hahahahha
 7. Nie chodzi mi o określenie pingu do serwera tylko tak jak napisałem, albo ciężko Ci to zrozumieć, zachowanie pingów podczas gry ( czyt. jak reaguje serwer na pakiety wysłane z gry ). Na przykładzie gry Squad, przy szukaniu gry w liście dostępnych serwerów, ping na liście do dobrego serwera oscyluje w granicach 30ms, po wejściu na dany serwer, podczas rozgrywki optymalizacja leży i wartości wzrastają w okolice 90ms, a nawet i większe. Tak jak pisałem, zapytanie o ping i odpowiedź z serwera możesz sobie w buty wsadzić, liczy się to jak serwer reaguje na wysłanie pakietów z samej gry. Po przeglądarce możesz mieć 30ms, w grze możesz mieć skoki pingu bo okazuje się, że gdzieś następuje gubienie pakietów itp. Jeżeli nie oglądałeś filmików, gdzie taki Fortnite ma lepsze serwery niż PUBG to polecam "Netcode analist PUBG". https://www.youtube.com/watch?v=22S7HZzZ3ps To też nazwiesz super serwer z pingiem 30ms? Powodzenia, z pingiem
 8. Co Ty tutaj pokazujesz ping po stronie ( w dodatku jakieś .ru ), kiedy to w grze jest zupełnie inaczej. Po przeglądarce to masz tylko zapytanie i odpowiedz od serwera, a w grze wysyłanie odpowiedniej ilości pakietów i odpowiedź od serwera. PING zwłaszcza w rywalizacji wieloosobowej jest bardzo ważny, im mniejszy PING tym szybciej komunikujemy się z grą i tym jesteśmy „szybsi”, kiedy przypisani jesteśmy do dobrego serwera ( o tym nie wiemy bo nie mamy tej wartości podanej ), to widoczna jest gołym okiem płynność gry i szybsze otwieranie drzwi, szybsze podnoszenie znalezionego dropu itp, z łatwością zwyczajnie reagujemy na to, co się dzieje na ekranie. Polecam sobie wsadzić strony do sprawdzania pingu w PUBG przez przeglądarkę, głęboko pod lód i wymusić na twórcach pokazanie jakości połączenia w grze, wtedy zobaczycie, jak różowe mają serwery i skoki do 300ms.
 9. Brak opcji ( ping, informacja sieciowa ) to też należy zasugerować twórcom, że zapomnieli? Hahhaa celowe, gra online bez opcji informującej gracza o jakości połączenia z serwerem. To jest jeden z najgrubszych gwoździ do trumny dla PUB G. Teraz to jedyna rywalizacja fair play w tej grze to granie poprzez LAN, online nie ma najmniejszego sensu. Zdarzają się przypadki kiedy jakimś cudem zostaniemy przypisani do serwera z dobrym pingiem, 10 killi, 1 vs 2 team squad i wygrana, bo jest dobry ping i każdy wymierzony strzał wchodzi tam gdzie celuję, a większość gier to widoczne gołym okiem opóźnienie niczym ping 300 ms.
 10. Kiedy w końcu twórcy udostępnią informację sieciową podczas rozgrywki? Czyżby aż tak kiepskie były pingi, że informacja sieciowa jest ukryta w grze? Co z tego, że gra jest fajna, nowe skórki jak najważniejsza rzecz w grach online to stabilność serwerów, które leżą i kwiczą. Pierwsza gra wieloosobowa online, która nie posiada informacji o jakości połączenia z serwerem? Tylko głupi się nie domyśli, że ukrywanie tego to celowy zabieg twórców ( bo niestety jest kiepsko ). No bo przecież hajs się musi zgadzać, a jak ludzie zobaczą, że grają z pingiem >200ms to mieliby wy...ane na tą grę, ot szara rzeczywistość.
 11. Pokaż informacje o sieci w grze i wszystko będzie wyjaśnione. I nie z aktualizacją aktualizacji, zdajesz sobie sprawę z głupoty, że optymalizacja została naprawiona. Nic nie zostało naprawione, tylko serwery są zasysane i to jest twój największy problem. Pewnego razu idzie całkiem dobrze, w 10 minut serwer jest tak rozdarty, że nic nie trafi. Nie pozdrawiam PUB_G (BUG_G). A multiplayer game that does not have information about the network, hahaha funny, making people idiots. It's like you are refueling a car and you have not seen if the fuel is flying.
×
×
 • Create New...