Jump to content

australi_

Newcomer
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About australi_

 • Rank
  Noobster

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. australi_

  Dürbün & Rangefinder Eklenebilir.

  Hem zeroing ayarlamak hem rangefinder oyunu çok kolaylaştırır. Rangefinder'ı manuel şekilde haritadan yapıp ayarlicaksın zeroing'i. Ya da el alışkanlığı mesafeyi tahmin edip sıkıcaksın.
 2. australi_

  Türkiye Sunucusu

  Türkiye ve çevresinde oturup bunu istemeyen bir oyuncu yoktur zaten. Yapımcılar da bunun gayet farkındadır. Sunucu açmak kolay iş değil. O ülkeyle bile girilen anlaşmalar var. Türkiye'nin anlaşmalarla hali ortada adamlar böyle bir atılım yapar mı? Bu kadar vergi yükünün altına girer mi? Gider Arabistanda Kuveytte açar daha iyi.
 3. australi_

  360 Nişan alma

  Güzel bir öneri keşke dikkate alıp cevap verecek birileri de olsa.
 4. australi_

  ANTRENAMN MODU

  Kesinlikle oyunun gelişmesi ve oyuncuların gelişmesi için böyle bir şey gerekiyor. O kadar zor bir şey de değil yani. Shooting Range'in biraz büyük halini koysanız bile yeter. Masalara da silahları, mermileri ve eklentileri tamam işte bitti gitti.
 5. australi_

  Gittikçe azaltılan loot oranı.

  Haklısın ama bu şekilde suçlayıcı yaklaşmak yerine oyunu geliştirmeye yardım etmeye niyetin varsa eğer yapıcı eleştirebilirsin. Bence de lootlar azaltılmış güzel bir AR bulabilmek için çok şanslı değilsen bayağı bir dolaşman gerekiyor. Ama tamamen şans bazen de atladığın ilk evden Kar98 Scar-L çıkabiliyor. Oyunun birçok farklı şekilde oynanış mantığı ve taktiği var şansını diğerlerinden yana kullanabilirsin. Gaza koşmak yerine merkezde daha az lootlanan yerlere atlayıp gazın içinde olup gelen birini vurup lootunu alabilirsin veya kalabalık yerlere atlayıp çatışıp lootları toplayabilir kendin loot edebilirsin.
 6. İnternette çok kolay bir şekilde hile paylaşımı yapan siteler var bunları bulup bir şekilde işlevsiz hale getirmek bu kadar zor mu? Dava açma ihtimalleri yok mu? En azından rahatsız edilmeliler korkutulmalılar. Bugün 10 oyun oynadıysam 8'i hile çoğu da makro kullanıcısı. Oyun daha çok taze ve gelişim sürecinde fakat bıktırdı artık denilebilir. Oyunun gelişimini takip etmek yerine hilelerle boğuşuyoruz. Google'a "pubg hile" yazarak bile bu sitelerin bir çoğuna erişiliyor. Ayrıca burdan hile kullanan arkadaşlara söylemek istediğim birkaç laf var. Şu hayatta hiç bir işe yaramayan insanların hayatını mahvetmeye çalışan virüslersiniz ömrünüz de aşınız bulunana kadar yeteneksiz virüsler.
 7. australi_

  Oyunda pingimi nasıl ögrenebilirim

  Neden Bluehole bunu düşünemiyor ki biliyorum zor bir şey oyunun her şeyiyle uğraşmak fakat o kadar şeyi yapıpta böyle basit şeyleri bir kenara atmakta saçma. Ayarlara koyarsın bi tane Pingimi göster diye bi ayar isteyen açar.
 8. australi_

  Harita Seçimi gelcekmi oyuna?

  Zaten şu an bile niye yok ki? Hem ekibe de faydalı. Mesela Miramar daha çok oynanıyosa bir sonraki haritayı onu baz alarak yapmak mantıklı olacaktır. Ayrıca bizim içinde haritaya bağlanıp tekrar lobiye dönmek zahmetinden kurtaracaktır.
×