Jump to content

SKYHUN

Member
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

1 Follower

About SKYHUN

 • Rank
  Panic Fire

Recent Profile Visitors

695 profile views
 1. SKYHUN

  Sisli hava durumu kaldırılsın

  Sanhok gibi bir haritada sis olması zaten gereksiz bir özellik. İnsanların saklanabilecekleri (saklanmak derken, oturdukları yere kök salıyorlar.) onlarca ot, taş, ağaç, kaya, ev vs. varken sis sadece oyunu yatarak oynamaya çalışanların işine gelir. İyi oyuncu, kötü oyuncuya çok kolay yem oluyor. Miramar muazzam bir harita ama insanlar yatmaya alıştıkları için oyun bulma konusunda sıkıntı yaşatıyor.
 2. SKYHUN

  Vikendi Pass'ta saçmalanan 9. hafta

  AWM düşündüğün kadar kolay çıkan bir şey değil. Sabahtandır onlarca oyun oynadım yukarıda sadece 1 oyunda AWM Kill'i gördüm. Bir görev oyuncuyu oyundan düşürüyorsa o görev değil züldür. Görev oyuna teşvik etmeli, parayla item satma amacıyla oyundan düşürmemeli. bir şeyleri bahane ederek her şeyi kapattılar neredeyse 6 ay oldu ses yok. Demek ki amaç başkaymış, papaza kızıp oruç bozulmaz. Ben kararımı çoktan verdim, başka oyunlara yöneleceğim. Fan boylara item satmaya devam edebilirler.
 3. SKYHUN

  Vikendi Pass'ta saçmalanan 9. hafta

  Oyun içi piyasası olmayan hiçbir oyuna bu denli zaman harcanmaz. CS GO, operasyon dönemlerinde jeton alan kişilere görevleri yapmaları halinde operasyona özel kasalar ve silahlar verir. Bunların hepsini pazarda satıp satıp jetonun parasını çıkartabilirsin. Hem Valve kazanır hem oyuncu, haliyle oyuncu havuzunda hiç eksilme olmaz ve oyuncular da oyundan hiç sıkılmaz çünkü seni yolan bir sistem yok. Ben eğer buradan çıkan birkaç eşyayı satabilseydim eğer bir sonraki sezon biletini de alabilirdim. Bu sezonki bileti de daha önce oyundan çıkan kutuları satarak kazandığım paralarla aldım. Koca şirket bunu akıl edemiyor ve satacağı 3-5 skin derdine düşüyor. Bir düşünün bakalım hangisi daha karlı?
 4. Yellow and White Cuopon is useles. I have all White and Yellow cuopons item but i have more 15 yellows and 17 white cuopons. I guess put my a*s that cuopons. Bluehole is a big joke.
 5. SKYHUN

  Vikendi Pass'ta saçmalanan 9. hafta

  Airdrop'tan Awm çıkma ihtimali %10-15, Awm olan airdrop'un birisi tarafından alınma ihtimali belirsiz, Awm'yi alan kişiyi senin bulma ihtimalin %1, bulsan bile o kişiyi öldürüp veya öldürülme ihtimalin yarı yarı yarıya. Her oyun "airdrop'tan Awm çıkar mı acaba?" diye feda edilen 30 dakikalık oyun süresi. İnsanlara level atlama eşyası satabilme adına yapılan bu şey şahsen bende acıma hissi uyandırdı. Parayı bu kadar ön plana alan bir şirketin oyunuyla işim olmaz benim. Alınan eşyaların satılamıyor ama bunu en başından beri biliyorduk, çok da önemli değil ama bu oyuna harcanan her kuruş zarar hanesine yazılıyor. Eğer sistem oyuncuyu yolma odaklı devam edecekse ki öyle görünüyor daha önce de söylediğim gibi oyunu sileceğim.
 6. Abuk subuk görevlere kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. "Düşmandan AWM yağmala" ne demek oluyor? Şaka mı bu? AWM'nin düşme ihtimalini geçtim, o kişiyi bulma, öldürme ihtimali milyonda kaça tekabül ediyor haberiniz var mı yoksa insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
 7. If my friends online we are playing game. If they are not online im complete daily mission and quit game. No more game in that day. Daily mission is very important. 2 months=15 level.
 8. SKYHUN

  WHAT'S YOUR FAVORITE MAP??

  Always Miramar.
 9. I agree with you but I have no buying level and im level 94. I'm no long play in day. I am only doing daily mission and quit game. I dont miss daily mission. And i will never again buy any season pass.
 10. SKYHUN

  D-sync is back?

  D-sync always with us. He is dont go anywhere.
×