Jump to content

WyrwijFlaka

Newcomer
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WyrwijFlaka

 • Rank
  Noobster

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Obstawiam że mało ramu, a i karta ma tylko 2gb, no chyba ze to wersja "ti". Ustaw detale na minimum i zobacz co sie bedzie działo, jak nic sie nie zmieni to zmniejsz rozdzielczość, jak po zmniejszeniu rozdzielczości będzie lepiej to znaczy ze karta nie wyrabia ( za mało vram). Włącz v-sync , jeżeli masz monitor 60hz, bo nic ci nie da wiecej fps przy 60hz, a gra bedzie płynniejsza.
 2. Jaki masz sprzęt, cpu, gpu, ile ram?
 3. Sparawdzałes temperatury gpu i cpu?
 4. WyrwijFlaka

  Can't use Family sharing

  Też mam gre na innym koncie i teraz jest lipa z tym przełączaniem . Niby walczą z oszustami, a w sumie tracą na tym tylko uczciwi gracze, bo blueballs ciągnie kase z nowych kont, oszuści dobrze się bawią i jeszcze sobie pohandlują skrzyneczkami, wiec jest kasa, a ci uczciwi co mają? Nowe ograniczenia, bo ten "anty-szit" to coś nie bardzo bangla
 5. WyrwijFlaka

  Problemy z celowaniem

  Jest coś nie tak z celowaniem, mam ~400h, a od jakiś 2-3 miesięcy gram tak jakbym dopiero zaczynał przygode z grą. Bardzo duzo pojedynków jeden na jeden przegrywam w sumie wiekszość, a tak nie było Kilka dni temu miałem dziwną sytuacje, zneutralizowałem kogoś z ump, padł na kolana, zbliżyłem sie na jakieś 20-30m do niego, wyjąłem pompke "strzał" a gość sie przesunął w bok w chwili kiedy strzeliłem, drugi strzał to samo, za trzecim lub czwartym strzałem dopiero go dobiłem. Ja byłem w szoku, a kolega płakał ze śmiechu, a chwile później drugi przeciwnik w odległości ~50m ump burst, postać w celowniku strzelam i nic nawet nie trafiłem, zaliczyłem zgona. Kolega pyta co ja odpier... i mowi mi że strzelałem obok niego. Dzisiaj nawet zgrałem w H1Z1 żeby zobaczyc jak tam bedzie, dawno nie grałem w sumie od momentu jak sie pubg pojawił i drugi mecz wygrany bez wysiłku, na 6 spotkanych osób z 1 przegrałem pojedynek w 3 meczu.
 6. Dokładnie, kit już z opcją wyboru mapy, aczkolwiek jest tylu graczy, że byliby chętni na pustynną, bo wielu osoba się podoba (ja nie lubię żółtego )
 7. WyrwijFlaka

  Nie mogę uruchomić gry

  Zaktualizuj/zainstaluj/przeinstaluj "Microsoft visual c++"
 8. WyrwijFlaka

  Lagi na początku rundy

  Zmien serwer na NA, to co opisujesz to są atrakcje dla serwer EU.
 9. Dlaczego nie losuje starej mapy? Grając dzisiaj ze 2-3h non stop ten j**** miramar... Czy jest jakiś sposób żeby częściej losowało starą mape, żeby w ogóle ją losowało?
×